2733
2734
عنوان

بچه ها ب کمکتون نیاز دارم

51 بازدید | 5 پست

من شهمشرم چند روز مرخصی داشت و باید دو شنبه بره سرکار، و کلی عم کمبود خواب داره بندهدخدا

مامانم اینام ولشوم برای بچم تنگ شده گفتم بیاین اینجا گفتن نه(دستم درد میکنه خیلی میگه بیایم تو باید هی بلند  بشی و... )شوهرمم نمیخام ببرم چون خیلی پرو تشریف دارن و همش چشم طمع ب خونه بابام( از اون داماد پرو ها هستن و تازه اونجا بودیم نمیخام دوباره شام با ناهار بیفتم خونه بابام متوجه این چی میگم دیگه )

حالا بهش میگم میخای تو بخابی من برم خونه بابام اینا بعد بیای دنبالم هم یمگه آره هم نه حالا اونا ب کنار

حرفم اینه بنظرتون برم یا نه، آخه همش میگین شوه. تنها نزارین، نزارین عادت کنه و.... 

چ کنم 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینه معنای ازدواج ؟؟؟ می‌خوام صد سال سیاه نباشه 

بستگی به شوهرت داره، وقتی شوهر آدم پرو باشه بله اینه

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
2731
عزیزم بستگی به شناخت خودت از همسرت داره اگه اعتماد کامل داری برای چندساعت مشکلی نداره تنهاش بذاری، ت ...

ن ن منظورم این نیس کاری بکنه اصلا اهل این چیزا نیست

منظورم اینه برم  یا ن