2737
2734
عنوان

بی خوابی و هزار فکر... خانومای باردار و غیره من اول چی بخرم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 414 بازدید | 84 پست
ای خدااااا عزیزم من تیکرو ندیدم که شماهم بارداری بسلامتی نی‌نی رو بقلت بگیری... من تازه حرکتای نی نی ...

مرسی عزیزم...انشاءالله شماهم

اره ادم خیلی ذوق میکنه😍😍😍منم بچه دوممه خیلی حسای جورکاجوری دارم...ی جوریه واسم...الان بعد کلی وول خوردن گرفت خوابید من موندم...یکی بغلم خوابه یکی شکمم😂😬

نمیدونم چرا من بعضی شبا عین الان خواب بد میبینم😢😢😢😢

نگران چیزی هستی فکرهای خوب بکن فکر اینکه دست کوچولو رو می گیری تو دستت انگار دنیارو بهت میدن

خدایا به حق این وقت عزیز همه ی اونهایی که بچه میخوان بهشون بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم انشالله که به سلامتی زایمان کنی .  من خودم اول لباس خریدم .  دو دست دوصفر بخر . که ...

وای عالی گفتی دقیقا دنبال همچین کامنتی بودم اسکرین گرفتم مرسی عزیزم

😎🤔

وسایل بهداشتیشو ملا ایرانی بکیر مارک فیروز همه تعریف میکنن

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2731
نگران چیزی هستی فکرهای خوب بکن فکر اینکه دست کوچولو رو می گیری تو دستت انگار دنیارو بهت میدن خدایا ...

آمین 😢😢

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
بچه ها اگه شما بفهمید خوارشوهرتون بچه اولش باردار بوده و مادرشوهر و پنج تا خواهر میدونستن و فقط به ع ...

اگه سرمون 24 ساعت تو زندگیه هم باشه اره ناراحت میشم اما اگه کاری به کار هم نداشته باشیم اصلا واسم مهم نیست بگن یا نگن

😎🤔
مرسی عزیزم...انشاءالله شماهم اره ادم خیلی ذوق میکنه😍😍😍منم بچه دوممه خیلی حسای جورکاجوری دارم...ی ...

واییییییی چه باحال انشاالله که بسلامتی و دل خوش عزیزم🌹

😎🤔
عزیزم قبل خواب یه آیة‌الکرسی کرسی واسه آرامش خودتو نی نی بخون خیلی تاثییر داره 

آفرین راستی من بدون ایت الکرسی نخوابیدم تو بارداری من از این استراحتی ها بودم چهل روزم روزی هفتاد بار حمد خوندم

2740

استاتر جان

من اول لباس خریدم حتی دو. دست سهصفر هم گرفتم چون من بچم ریزه الان ماهه هشتم خیلی قلمبه نشدم 

بعد رفتم سراغ حوله و خشک کن و سرویس خواب 

بعد ی اخر. هفته هم تمام وسایل پستونک و چمیدونم صابون شامپو یکماسباب بازی 

تازه دو روز پیش تخت و کمد و خریدم 

اگه تهرانی از من بشنو برو اقا بزرگ یروزه همه چیشو میخری

بچه ها اگه شما بفهمید خوارشوهرتون بچه اولش باردار بوده و مادرشوهر و پنج تا خواهر میدونستن و فقط به ع ...

من به این نتیجه رسیدم که از خانواده شوهر توقع هییییچ کار خوبی رو نباید داشت . من که اگر پدر شوهرم تمام مال و اموالشو بزنه به نام برادرشوهرام،  تعجب نمیکنم .

به نظرم شما هم اصلا نه بهش فکر کن ، نه به روی خودت بیار ، اصلا انگار نه انگار که برای تو مهم بوده ، انگار که زن همسایه حامله شده . ول کن بابا بذار اینقدر قایم کنن ، جونشون دربیاد. 

وسایل بهداشتیشو ملا ایرانی بکیر مارک فیروز همه تعریف میکنن

والا از ایرانیا میترسم هرچند که خودم عاشق بوی محصولات فیروزم اما چون میخوام به بدن نی نی بزنم وسواس گرفتم... موستلا میخوام بگیرم

😎🤔

گلایه کن ولی خودتمستقیم نگو بزار شوهرت بگه 

من باشم خیلی سرد تبریک میگفتم قضیه ای هم برا خودم پیش بیاد. دیر میگم و میگم دیدم شما محرم ندونستین گفتم شاید خوشتون نمیاد. منم بگم

2706