2737
2734
عنوان

بی خوابی و هزار فکر... خانومای باردار و غیره من اول چی بخرم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 414 بازدید | 84 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها اگه شما بفهمید خوارشوهرتون بچه اولش باردار بوده و مادرشوهر و پنج تا خواهر میدونستن و فقط به ع ...

اونام فرهنگشون اونه ديگه 

شمام پنج ماهگي براش كادو ببر 

😂

بعضيا فكر ميكنن تحفه دارن ميزان

حالا جنسيتش چي هست 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
2728
خب برو تو يه مغازه که همه چي داره اونجا خودشون راهنماييت ميکنن همه رو از يه مغازه بخري راحت تره

اره ولی خب من رنگو جنس واسم مهمه چون دختره دوست دارم رنگای ملیح و جنسشم خوب باشه مثلا میرم تو یه مغازه یه سری چیزاش خوبه اما یه سری دیگش نه واسه همین... بعدم یهو میبینی خرید کردم بعد یه جا یه چیز بهترو جنس خوبتر از اونیمه خریدم میبینم. مثلا دیروز یه ست حوله حمام دیدم اینقد ناز بود گفتم همین الان میخرمش بعد که جنسشو چک کرد خیلی زبر بود دوست نداشتم تن بچه لطیفه

😎🤔
والا خودم نمیدونم چجور قراره هردوشون رو عین هم دوست داشته باشم اولی رو بیشتر دوست دارم بنظرم زیادش ...

پسرمنم پنج سال و نیمشه

و اونم به من وابسته ست

و خیلی هم ذوق داره

حالا نمیدونم چی میشه

پسرمنم پنج سال و نیمشه و اونم به من وابسته ست و خیلی هم ذوق داره حالا نمیدونم چی میشه

انشاءالله هرچی خیره همون بشه...قدمشون خیر باشه و سالم باشن...ب هرحال بچه بزرگتر بعد تولد کوچیکتره نیاز بیشتری ب توجه داره بنظر من...بزرگتر ک بشن خودشون باهم کنار میان

2740
اره ولی خب من رنگو جنس واسم مهمه چون دختره دوست دارم رنگای ملیح و جنسشم خوب باشه مثلا میرم تو یه مغا ...

خيلي حساسي. البته جنس مهمه ولي بچت که بياد ميفهمي الکي درکير اين چيزا بودي به نظرم بيشتر وقتتو الان بزار درمورد بچه داري ياد بگير من دخترم که به دنيا اومد رفلاکس داشت درموردش هيچي نميدونستم اکه از همون اول ميدونستم شايد دخترم دارو نميخورد اصلا خلاصه اين چيزا بيشتر به دردت ميخوره