2737
2734
عنوان

افکار منفی

189 بازدید | 25 پست

چطور به کارهای زشت افراد بدی که اذیتمون کردن، و بی احترامی و توهین کردن،  فکر نکنیم؟ مخصوصا زمانی که به هر دلیلی سکوت اختیار کردیم یا بی تفاوت بودیم یا کوتاه اومدیم، و الان این افکار آزارمون میده

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

من که میگم از عقرب که انتظار محبت نداری کارش نیش زدنه پس از بیشعورهم انتظار نداشته باش.ذاتش همینه چرا باید لحظاتی رو که میتونم خوش باشم و باید با فکر اون زهرمارکنم.ذکرهم زیاد بگو شیطون دست  از سرت برداره

شیخ رجبعلی خیاط:تمام نور معنوی و فیوضات که انسان از عبادات و زیارات کسب میکند با نیشی که به وسیله زبان به دیگران میزند نابود میشود.

واقعا یه موقع هایی  یه فکرهایی آزارت میده که راه خلاصی ای انگار وجود نداره، خیلی وقتا سعی می کنم خودم رو به کاری مشغول کنم، اما می خوام کلا یه روشی پیدا کنیم که هیچ وقت نیاد تو ذهنمون یا ادامه پیدا نکنه

تا جایی که میتونی از زندگیت حذفشون کن یا ارتباطو کمتر کن 

هر جور دوست دارن رفتار می کنن  ناراحتمون می کنن افکار منفیشم میرسه به ما ....هر روز جوونتر و شادتر میشن ، ما هم اینه اوضاعمون 

کلا دنیا به یه سمتی رفته که ناحق پیروزه نمیدونم چرا ، برعکس شده همه چیز 

تا جایی که میتونی از زندگیت حذفشون کن یا ارتباطو کمتر کن  هر جور دوست دارن رفتار می کنن   ...

دقیقا درسته، معمولا حذف می کنم یا ارتباط کمتر، امت واقعا زندگی دست خودمونه باید خودمون به بهترین شکل چیزهای خوب رو به دست بیاریم، چون فقط یه بار زندگی می کنیم

2706