2737
2734
عنوان

شوهرم خونه رو ترک کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 984 بازدید | 69 پست
اره وحشتناک مشکل مالی داریم ولی خب حالا ک میدونه چرا اجازه نمیده قرص بخورم یا اینکه ببخشید خودش کاند ...

بیشتر بداخلاقیاش بخاطر بی پولیه مطمعنم...یه دوره شوهرم ورشکست شد خیلیییی بداخلاق شده بود....از آینده میترسن...اما بی بی دیگه گرون نیس...توام قرص نخور خوب نیس...لااقل دستگاه بزار...مغازه نرفته لابد رفته خونه مامان خوابیده.این شب بیرون رفتناش هیچ خوب نیس عین زن ها قهر میکنه....روزایی که حالش خوبه و نهربونه باهاش صحبت کن هر چقد اون داد بزنه و تو در مقابل واکنش نشون بدی اوضاع بدتر میشه...پول بی بی چک و از کجا توردی دادی؟مگه نمیگی بهم پول نمیده...از این کارات نکن یعنی چی بیار خودم پول میدم خودت پرووش کردی....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بخدا کلا بداخلاق

الکی نگو نه بخدا خو راست میگن رو دادی ... غُر زرن بلد نبودی گاه و بیگاه  غیر مستقیم غُر خانواده اش و زدی ... وقتهایی ک باید محکم باشی رو دادی.‌.نمونه اش....تست بارداری بیار خودم پولش و میدم....بعدم یکم امید آینده بهش بده خودش و باخته ...ترس بی پولیه...تو این مواقع زن از نظر عاطفی و زبونی باید پشت مرد باشه و به زندگی امیدوارش کنه.....آی چقد این چند روز یاد اون چلوکبابی که خریدی بردی خونهرجاری میفتم حرص میخورم از دستت...همه دعواها سر بی پولیه بعد چه نظریاتی میدی...یه بی بی چک نمیخره تو پولا رو خرج چلوکباب کن....

2731
اگه بچه شیر نمیدی تاپیک قبلی چجور سر شیر خشک دعوا کردید

این دعوای سر شیرخشک مال اوایل دوران نوزادی پسرمه الان پسرم دو سال و پرکرد رفت تو سه دیگه شیرخشک رو قطع کردم . من حرفهای اونموقعش از دلم در نمیاد حتی خودش بعضی وقتا دوباره یاد آور این میشه ک تو مثل زنهای دیگه نتونسی ب بچت شیر بدی

ناراحت میشی اونوقت؟؟؟

اره. راضی ب این نیسم ک خدایی نکرده بلایی سرش بیاد چون بهرحال پدر بچمه . ولی دوس داشتم خودش ب این درک برسه با من خیلی بد کرده خیلی . خودش متوجه اشتباهاتش بشه و خودشو اصلاح کنه ک بعید میدونم

2738
الکی نگو نه بخدا خو راست میگن رو دادی ... غُر زرن بلد نبودی گاه و بیگاه  غیر مستقیم غُر خانواده ...

اخه قضیه چلوکباب و دقیق بازکنم اینه ک ماطبقه سوم یه اپارتمان مستاجریم و تو اون شش هفت ماه ک اونجا میشستیم جاریم اصلا خونمون نیومده اونم بخاطر خودش باردار بود و میگفت پله هاتون اذیتم میکنه منم با خودم گفتم اگه یه طرفه بریم بخوریم و سفره بندازیم اون نخاد بیاد . پس همون بهتر ک خرج سفره رو ببریم چون اون بارداربود و نمیومد بچه دومشو بارداربود . بعدم شوهرم خودشم این مدلیه تو فقر دست و پنجه نرم میکنیم میره یه اسباب بازی گرون واسه پسرم میخره دعواش میکنم بعد از دندون درد ب خودش میپیچه سرشو میکوبه دیوار هرچی میگم برو دکتر نمیره . حالا قضیه بی بی چک هم همینه انقدی التماس کردم بگیر میگفت الان زوده الکی پولارو دور نریز نشون نمیده گفتم بابا فک کن یه دونه چیپس برام خریدی خودمم ک شب بود اجازه نمیداد برم تنها بیرون خودشم نشسته بود بی خیال تو مغازه منم از دلشوره داشتم میفتادم

بیشتر بداخلاقیاش بخاطر بی پولیه مطمعنم...یه دوره شوهرم ورشکست شد خیلیییی بداخلاق شده بود....از آینده ...

اره خوب شناختیش غروب امروز جمعه سر و کلش پیدا شد گف خونه مامانم خوابیده بودم من خر بگو انقد استرس از دیشب کشیدم.گریه کردم گفتم منو تنها با یه بچه ول کردی رفتی خونه مامانت مثل دخترا!؟ حتی نکرد از دلم دربیاره یه میوه از تو یخچال برداشت رفت رو نخت دراز کشید منم رفتم تو اشپزخونه واسه خودم نشستم. من فقط یارانه خودم اونم بعضی وقتا دست خودمه یه وقتایی میبره باهاش قبض های خونه رو میده . یکم تو کارت یارانه ام پول بود گفتم‌بگیر بیار پولشو از یارانه ام میدم چون شوهرم یه لجبازیه ک لنگه نداره ناچارم کرده ک بگم بگیر پولشو میدم اخه نمیدونید منو تو چ شرایط های بدی میذاره ک بهم میگید رو دادی بهش