2733
2734
عنوان

شوهرم خونه رو ترک کرد

984 بازدید | 69 پست

هعی بهش گفتم بذا یه روشی قرصی چیزی واسه جلوگیری از بارداری داشته باشیم گف نه مگه طبیعی چشه قرص بخوری ک تخمکات تنبل شن نمیخاد حالا چند روزیه پریودم عقب افتاده امروز با گریه ز زدم یه دونه بی بی بخر بذارم ببینم منفیه یانه گفتم حالم خیلی بد دلشوره دارم برگشت با داد گف به جهنم ب درک دلشوره داری بدرک حالت بد بی بی نمیخرم باز با گریه گفتم بخر خودم پولشو میدم با داد گف  میخرم اگه مثبت باشه میندازیش و قطع کرد .... ساعت دوازده و نیم اومد خونخ بی بی رو پرت کرد جلوم رف گفت منتظرم نباش....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حالا منفی بود یا مثبت😔😔😔😔چرا بعضی مردا اینطورین بدون درک

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣

ولش کن پرو رو

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏
2738

چرا اینجوری کرد؟

از چیزی ناراحت نبوده یا بخاطر احتمال بارداری ناراحت شده

با اینکه روشنه شبت پر از امیده خورشید قلب تو هنوز نورشو میدهمیخوای خدا بیاد پیشت بشینه و بشنوه حرفاتو دوست داری به بارون بگی بباره و بشوره درداتو  " آخ اگه خدا میزاشت بشینم جاش نمیزاشتم یکی بیاد یه ریز اشکاش"

وا

که چی

اولا شما چرا پشت تلفن گریه راه انداختی؟

بعد نکنه نمیدونید بچه رو لک لک ها نمیارن

خب رابطه دارید بدون هیچ روش جلوگیری معلومه باردار میشید

به شوهرتم بگو انقدر از بچه بدش میاد جلو خودشو بگیره کاری نکنه

چهارسال زن و شوهریم بچه ام دارم امشب فقط خونه نیس بعد این چهارسال

چرا گریه کردی دست پیش گرفته پس نیافته دوتا فخشم باید بهش میدادی چه مردا پررو شدن

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2706