2737
2734
عنوان

کیا شبی که ماه کامل شد و دیدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 664 بازدید | 119 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته خیلی از صحنه هاش سانسور شده بود  خیلی دوس دارم بدون سانسورش هم بببنم

دیگ سانسور چی بود همه رو سر برید

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
چجوری میکشه مگه عاشقس نبود؟

بعد از بدنیا امدن دوقلو هایش

انقدر شستشوی مغزی میدنش ک چون شیعه هست کشتنش صواب داره اونم میکشتش

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
2731
نه این داستان زندگی عبدالحمید ریگی هست

خب داداشش تحریکش کرد دیگ

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
چجوری میتونس وای اون صحنه ک برادر رو کشتن انقد حالم بد شد 

من نگاش نکردم ولی دردخیلی ازخانوادهای که بدست این وحشی کشته شدنوازنزدیک دیدم خیلیاازجوونای استانمونوپرپرکرد،خدالعنتش کنه

لطفالایک نکنید،ممنون
بعد از بدنیا امدن دوقلو هایش انقدر شستشوی مغزی میدنش ک چون شیعه هست کشتنش صواب داره اونم میکشتش

سرشو میبره یا اسلحه؟بچه هاشم میکشه؟

خب داداشش تحریکش کرد دیگ

اره ولی عبدالمالک تو این داستان توی حاشیه هست 

موضوع اصلی عبدالحمید هست

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
2740
برو گوگل بزن میاره دیگه.یا تو تلگرام کانالای فیلمو سریال رو پیدا کن عضو شو اونجا لینکش هست فکر کنم ۷ ...

تلگرام ندارم توگوگل یرچ کردم هفته پیش نبود شاید الان باشه

ممنونم عزیزم

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
من نگاش نکردم ولی دردخیلی ازخانوادهای که بدست این وحشی کشته شدنوازنزدیک دیدم خیلیاازجوونای استانمونو ...

کدوم استانی؟من اصلا نفهمیدم فازش چی بود

سرشو میبره یا اسلحه؟بچه هاشم میکشه؟

نه بچه‌ها رو میده دست مادرش 

بعد خودش زنش رو با گلوله میکشه

تلگرام ندارم توگوگل یرچ کردم هفته پیش نبود شاید الان باشه ممنونم عزیزم

تو تلگرام رایگانم هس

نه بچه‌ها رو میده دست مادرش  بعد خودش زنش رو با گلوله میکشه

تو اعصابت به هم نریخت دیدی؟