2733
2734
عنوان

کیا شبی که ماه کامل شد و دیدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 664 بازدید | 119 پست
اون فیلم هرچیم که باشه مطمئنم خیلی ازواقعیتهاروسانسورکردن خیلیاکارهاکردتواین استان خدالعنتش کنه،میام ...

نگو من تا همین حد با سانسورشم حالم خرابه خدا لعنتش کنه عذابشو زیاد کنه مردم جشن نگرفتن اعدامش کردن،؟

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم واسه اینکه خودت گلومهربونی فداتشم😍

😍😍😍

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
نگو من تا همین حد با سانسورشم حالم خرابه خدا لعنتش کنه عذابشو زیاد کنه مردم جشن نگرفتن اعدامش کردن،؟

چراکلی شیرینی وشربت توی شهرپخش کردیم گرچه که ازدولت انتظارتی داشتیم ولی خوب مثل اینکه واسه ی امنیت صلاح دیدن اونجوررفتارنکنن،ولی میگفتن موقع اعدامش خیلی ازخانواده های شهداروبردن

لطفالایک نکنید،ممنون
2728
اینونوشته بودن اونجابرعکس اومده گفتم ازش عکس بگیرم

دستت درد نکنه چرا صفحه نی نی سایتت سیاهه

2738
دستت درد نکنه چرا صفحه نی نی سایتت سیاهه

فدلتشم 

نمیدونم مگه ازشمانیست😁راستش من حدود۷ ماه سایت نبودم وقتی برگشتم دیدم اینجوری شده گفتم لابدواسه همه هست

لطفالایک نکنید،ممنون
چراکلی شیرینی وشربت توی شهرپخش کردیم گرچه که ازدولت انتظارتی داشتیم ولی خوب مثل اینکه واسه ی امنیت ص ...

خداروشکر گرفتنش عبدالمالک چیشد؟

فدلتشم  نمیدونم مگه ازشمانیست😁راستش من حدود۷ ماه سایت نبودم وقتی برگشتم دیدم اینجوری شده گفتم ...

ن واس من سفیده😂

ن واس من سفیده😂

کلاسایت واسه من مشکل داره شده خیلی ازعکسای پروفایلوسفیووسیاه میبینم بعدکه میزنم روش عکسورنگی میبینم،اینم شانس ماست😄

لطفالایک نکنید،ممنون
منظورم همون عبدالمالک بوداصلی کاری همون بودتمام دستوراازاون صادرمیشد،همشون اعدام شدن

من فک میکردم عبدلمالک تو جنگ کشته شده عبدلحمید و اعدام کردن

من فک میکردم عبدلمالک تو جنگ کشته شده عبدلحمید و اعدام کردن

نه عزیزسربازای گمنام زمان خیلی وقت بوده که زیرنظرش داشتن داشته سفرمیرفته باهواپیما،فکرکنم ازطریق پاکستان که توی هواپیمادستگیرش میکنن،بعدم هرچی به خلبان دستورمیدادن برنمیگشته که دولت مجبورمیشه بادوتاجت جنگی نزدیک هواپیماشه وشروع به شلیک به اطراف هواپیمامیکنه وبه خلبان میگه اگرنشینی خودهواپیمارومیزنیم،مجبورمیشه بشینه فیلم دستگیرش فکرمیکنم توی نت موجودباشه تلویزیون که خیلی پخشش کرده

لطفالایک نکنید،ممنون
2706