2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیزیو ک باورت نمیشه با مدتی تلقین و تمرین به باور تبدیل میشه.

ارادی و غیر و ارادیشو نمیدونم

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2728

لطفا هرشب سر یه ساعت مشخصی این سوالهای خاص رو بپرسید تا بعضیها که مثلمن براشون جذابه بتونن ببینن

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

باور یک امر ارادیست!

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2738

بستگی داره درچه جامعه ای رشد کنی در بعضی جوامع  اونقدر باورهای خاص رو توی ذهنت میکنن که اراده ای نداری برات چیزای مسخره میشه باور قلبی 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
الان می تونید اراده کنید و باور کنید خوابید و کارهایی که می کنید دارید تو خواب انجام می دید ؟ 

این که یه سوال فلسفیه  جوانگ جو میگه

"دیشب خواب دیدم که پروانه ام و امروز وقتی بیدار شدم سوال برایم پیش آمده که من حقیقتا انسانی هستم که خواب دیدم پروانه ام یا حقیقتا پروانه ای هستم که خواب می بینم انسانم"

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
این که یه سوال فلسفیه  جوانگ جو میگه   "دیشب خواب دیدم که پروانه ام و امروز وقتی بیدار ش ...

من جومونگ ندیدم ولی سوالی که از بانوی بی نشان پرسیدم به عنوان مثال  شبیه چیزیه که شما گفتین بازم مثال می شه زد 

الان می تونید اراده کنید و باور کنید خوابید و کارهایی که می کنید دارید تو خواب انجام می دید ؟ 

باور یعنی یقین.یقین یعنی علم و قطعیت داشتن به امری که با اراده به دست میاد.

نمیتونم اراده و باور کنم خوابم چون با حقیقت و یقین به اینکه بیدارم در تضاده.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

اینطور که من از سوال اول متوجه شدم منظور قدرت ارده بود

اما این سوال باور رو زیر سوال میبره

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
باور یعنی یقین.یقین یعنی علم و قطعیت داشتن به امری که با اراده به دست میاد. نمیتونم اراده و باور کن ...

اگه باور هم ارز با قطعیتیه پس هیچ باور هیچ کسی نباید تضادی با باور دیگری داشته باشه و همه باور ها باید مشترک باشن 

2706