2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واسه اینکه خانم شده دیگه و از دختری درومده. البته اگه اشتباه نکنم

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون

می رن دیدن عروس که مثلا از عملیات دیشب نوعروس شده و تو بستره یا همون تخت براش هدیه می برن

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
2740

ما خیلی وقته همچین رسم هایی رو کلا برچیدیم اگر دعوت بشیم نمیریم و خودمون هم نمیگیریم 

یکی این یکی جشن جهیزیه و سیسمونی دیدن

رسم دستمال یا معاینه بکارت

رسم مهریه زیاد

رسم عروسی آنچنانی

کلا هر رسمی که آزار روانی میتونه توش به وجود بیاد یا بوی چشم و هم چشمی بده رو حذف کردیم

هرچی که هست خیلی چرته

ما خداروشکر خیلی وقته این جشنای مزخرف از خانوادمون برچیده شده

فقط عقد و عروسی

بله برونو حنابندونو نمیدونم فلان برونو جهاز برون و جهاز بینونو پاتختی و این داستانا نداریم

من هنوز عروسی نگرفتم و عقدم. اما بعد عروسی عمرا اگه پاتختی بگیرم. بدمون میاد هممون

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون
وا بیچاره عروس از خجالت آب نمیشه

نه با عرور و افتخار ی کم ناز و عشوه میاد و خودش لوس می کنه برا مهمونا بیشترم برا مادرشوهر بعد مهمونا با لبحند و در گوشی از کاری دیشب ازش می پرسن 

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم
هرچی که هست خیلی چرته ما خداروشکر خیلی وقته این جشنای مزخرف از خانوادمون برچیده شده فقط عقد و عروس ...

ما هم رسمای بیخود حذف کردیم ولی حنا بندون رو داریم ولی چه جوری؟ خیل ساده شب عروسی عروس و دوماد توی دست هم حنا میذارن و به مهمونا تعارف میکنن مهمونا هم نزدیکایی هستن که توی حالت عادی شب عروسی میان خونه مادر عروس سر و صدا راه میندازن

اگر این کار رو نکنن توی عروسی حناهای بسته بندی شده رو پخش میکنن اونم چون یه جور سنت قشنگه وگرنه بوی چشم و هم چشمی و خرج زیاد و… نمیده