2733
2734
عنوان

فرهنگ غلط پسرداشتن

1375 بازدید | 97 پست

سلام خواهرم که ازخودم کوچیکتره بارداره سونوی ان تی بهش گفته احتمالا بچش پسره، خواهربزرگمم پسر داره ولی بچه من دختره که هممون عاشقشیم، خواهرکوچیکم ناخواسته خیلی دلمو میشکنه همش به من میگه تو علایمت چی بود، وقتی یه چیزی میگم میگه وا مال منم اونجوریه نکنه بچه منم دختره، دلش میخواد پسر باشه، بخدا انقد خوشحالم چون دلش پسر میخواست بچش پسره، ولی یه جوری ناخواسته دل منو میشکنه، چرا انقد تو فرهنگ ما پسرداشتن یعنی افتخار کردنه درحالیکه بچه هیچ فرقی نداره چی باشه، من وشوهرم عاشق دخترم هستیم وهرلحظه خدارو شکر میکنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دخترداشتن لیاقت میخواد عزیزم.به خودت ببال خدا لایقت دونسته و رحمت و نعمت بهت داده😍😍😍

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
2738

منم بچه پسر دوست دارم

ولی برتری نمیبینم بین دختر و پسر

هردو موجوداتی برابرن

اگه از یه لحاظ یکی برتر باشه اون یکی از لحاظ متفاوتی برتره 

و جبران این نقصا باعث میشه هردو برابر و عزیز باشن

توجه نکن به حرفش

و جوابش بده بگو

حالا گیریم که غصه هم خوردی..گیریییم که گریه هم کردی..گیریم افسرده و داغونم شدی..مشکلت حل شد؟زندگیت روال شد؟          ..اگه امضامو باز کردی بخونی،این یه نشونه‌ست برای تو دوستِ من   بهت قول میدم بالاخره جایِ سختیای زندگیت،شادی و دلِ خوش بهت رو میکنه   یادت نره ما خدارو داریم 🥰 خدا هیچوقت دیر نمیکنه 🤍 رفیق اگه با امضام حالت یکمم بهتر شد برام یه صلوات بفرس یا دعا کن آرامش بهم رو کنه    اگه خواستی بگو تا منم دعا کنم دمتم گرم   

خب اگه ب حرفی ک میزنی ک دختر دوست داری و فرقی نمیکنی پس نباید هم ناراحت بشی و باید هم خودت و هم شوهرت جوری رفتار کنید ک کسی نتونه اجازه ی اظهار نظر در این مورد ب خودش بده 

💗💗💗

عزیزم دختر من دوماهشه من خیلی دوستداشتم‌بچه اولم دختر بشه ک شد من وشوهرم واطرافیان عاشقشیم ب حرف هیچکس گوش نکن اگه ام اونجوری گفت بگو خدا نگه داره مال تو پسره شک نکن

پدرم همه چیزم بود .....

هم پسر خوبه هم دختر. فرزند نعمته فرقی هم نداره ان شاالله بدرد پیری پدر و مادر بخورن وگرنه همه ی بچه ای تا کوچیک هس شیرینه و همه دلشون قنج میره براش

شازده کوچولو:چیکار کنم هیچ وقت ترکم نکنه؟ روباه:ازهمه حرفاش اسکرین شات بگیر  
2706