2737
2739
عنوان

دهن شوهرم بوی سیگار میده

812 بازدید | 24 پست

گردن نمیگیره میگ ت ماشین میکشیدن بو گرفتم اما دهنش شدید بو سیگار میده.دلم داره میترکه اگ سیگاری بشه چی .هرچقد میگم کجا و با کی کشیدی نمیگه یکمم دیر امد خونه

.ی صلوات برا آرامش دلم بفرستین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا بااین وضعیت مملکتو اقتصاد بیچاره حقم دارن 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2728

غصه نخور ... بخدا یه سیگار ارزششو نداره انقد حال خودتو خراب کنی

وقتی خودش ب فکر خودش نیس تو چرا غصه میخوری

ولی خب صد در صد کشیده ک دهنش بو میده

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2738

حساسیت زیاد نشون نده ک ازت پنهون کنه بترسه بهت بگه

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

شوهر منم بو سیگار میده

ولی بخاطر کارشه

ترا‌شکاره

بجای چند بار گفتن

یبار محکم بش بگو دوست نداری این قصیه رو و ی کوچولو سرد شو

بخشم بگو بار دیگه تکرار بشه این رفتار آروم رو از شما نمیبینه

در همین حد

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2706