2737
2734

میخوابم

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کاری نمیتونم بکنم تر جیح میدم فقط تنها باشم

🌺 کاربر دخترلاکچری۲۰ هستم🌺       چه زیبا گفت دکتر شریعتی:برای کسی که می‌فهمد هیچ توضیحی لازم نیست. و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه است. آنان که می‌فهمند عذاب میکشند و آنانکه نمیفهمند عذاب می دهند.مهم نیست که چه مدرکی دارید مهم این است که چه درکی دارید.💫 هنوز هم که هنوز است اظهار ادب در مقابله با یک فرد بی ادب مطمئن ترین راه تحقیر اوست...💫به شتر مرغ گفتن بپر گفت من شترم گفتن بار ببر گفت من مرغم حکایت خیلی از آدمای الانه که واسه بدرد نخوردنشون بالاخره یه بهونه جور میکنن...                                                                                                      ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696          
2740
🙄همین 

اره

کار دیگه ای از دستم بر نمیاد

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن