2737
2734

چندماهه منتظرین؟یااگه باردار شدین چندماه طول کشید؟چه داروهایی میخورین

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من پلی کیستیک بودم ولی اقدام اولم باردار شدم که سقط شد بارداری بعدی هم متفورمین مصرف کردم و اقدام اولم باردار شدم

ولی الان برای بچه ی دوم چندماهه اقدام میکنم ولی خبری نیست

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
شدیدبودبا خفیف؟هرماه پریود میشدین؟

من چندماه مداوم پریود بودم 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2738
من پلی کیستیک بودم ولی اقدام اولم باردار شدم که سقط شد بارداری بعدی هم متفورمین مصرف کردم و اقدام او ...

دفعه ی اول که باردار شدین دارو خورده بودین؟شما منظم بودین؟

دفعه ی اول که باردار شدین دارو خورده بودین؟شما منظم بودین؟

دکتر گفت پلی کیستیکم و اگر بچه میخوام باید زودتر اقدام کنم‌ولی من سه سال بعدش اقدام کردم، از سه ماه قبل از اقدام هم رفتم دکتر معاینه شدم و‌چکاپ دادم فقط اسیدفولیک و مکمل خوردم، ولی بعدش که سقط شد تا بارداری بعدی بخاطر دوره ی بعد از سقط و کیست و اینا یکسال طول کشید دوباره اقدام‌ کنم که وقتی چکاپ قبل بارداری دادم‌چون قند خونم لب مرز بود و پریودام نا منظم دکتر برام متفورمین تجویز کرد و گفت چون سری قبل سقط کردی بهتره این بار متفورمین بخوری

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
3سال طول کشید از طب اسلامی نتیجه گرفتم

از طب اسلامی منم برای تنبلی تخمدان و امادگی رحم دارو گرفتم

دکتر گفت پلی کیستیکم و اگر بچه میخوام باید زودتر اقدام کنم‌ولی من سه سال بعدش اقدام کردم، از سه ماه ...

دقیقا مثل من ازازول ازدواجم دکترم گفت اقدام کن اما داره نزدیک چهارسال میشه دیگه نمیدونم بار اول میشه یانه

2706