2733
2739
عنوان

تجربه ازدواج

356 بازدید | 36 پست

بچها بیاین بگین ازدواجتون سنتی بوده یا دوست بودین ازدواج کردین یا هیچکدوم؟

چندساله مزدوجید راضید یا نه؟

اگه برگردین عقب ازدواج میکنین یا مجرد بودن رو ترجیح میدین یا با شخص بهتری ازدواج میکردید؟

این سوالارو واسه خودم میپرسم تصمیم درست بگیرم

من قصدم اینه ازدواج نکنم و صبر کنم ۳۰سالم بگذره بچه از پرورشگاه بیارم و بزرگ کنم ( قانون عوض شده و به دختر مجرد با شرایطی بچه میدن و این که من اعتقادی به حرام زاده بودن بچهای معصوم ندارم این موضوع رو پیش نکشید لطفا ممنون)

به نظرتون بعدا پشیمون میشم از این تصمیم؟

کسی این تصمیمو قبلا داشته و نظرش عوض شده باشه یا زندگیش جور خاصی رقم خورده باشه براش مرسی بچها

حالا گیریم که غصه هم خوردی..گیریییم که گریه هم کردی..گیریم افسرده و داغونم شدی..مشکلت حل شد؟زندگیت روال شد؟          ..اگه امضامو باز کردی بخونی،این یه نشونه‌ست برای تو دوستِ من   بهت قول میدم بالاخره جایِ سختیای زندگیت،شادی و دلِ خوش بهت رو میکنه   یادت نره ما خدارو داریم 🥰 خدا هیچوقت دیر نمیکنه 🤍 رفیق اگه با امضام حالت یکمم بهتر شد برام یه صلوات بفرس یا دعا کن آرامش بهم رو کنه    اگه خواستی بگو تا منم دعا کنم دمتم گرم   

این طرز فکرتون موقت هست!

قطعاً در آینده نظرتون طورِ دیگری خواهد بود. :)

خوشـحال و شـاد و خنـدانـم                                       قــدرِ دُنـیــا را مـی دانـم                                                                 💚💜💚                        

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیدونم ازدواج من سنتی هست یا نه اما من با داداش دوستم نامزدم از قبلم عاشق هم نبودیم فقط از اخلاق هم خوشمون میومده

به تازگی عقد کردیم

بله با آبتیم بازم ازدواج میکنم 

یکم سخته و ریسکی من باشم همچین کاری انجام نمیدم بعدا که ازدواج کردم سرپرستی یه بچه رو قبول میکنم

دوست بودیم دو سال ازدواج سوممه اولی فوت تو عقد دومی بچه دار نمیشدو بی غیرت سومیم دوست شدم دو سال میگذره خیلی دوسش داشتمو میمردم از بس وحشی بازیو عصبی بازی دراورد سیر شدم از زندگی پشیمونم فقط اینو بگم هر کار بکنی تو این دنیا سختیشو یه جورایی داره 

من وقتی ۹ سالم بود این فکر ها رو داشتم 😂

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2738
پروفایلت چه بامزست 😂😂😂😂

❤😂 مسی

خوشـحال و شـاد و خنـدانـم                                       قــدرِ دُنـیــا را مـی دانـم                                                                 💚💜💚                        

دوست بودیم ۲ ساله ازدواج کردیم تا این جا الحمدالله راضیم برگردم بازم‌ با همین شخص ازدواج میکنم 

در مورد تصمیمت هم عجله نکن زندگی بالا پایین زیاد داره شاید مورد مناسبی پیدا کنی ازدواج کنی 

ولی اگه پیدا نشد در سطح خودت فکر خوبیه این کارو بکن

منو همسرم فامیلیم قبل ازدواج همدیگرو دوست داشتیم و باهم ازدواج کردیم با عقدم ۴ساله ازدواج کردیم راضیم خداروشکر یه پسر نازم خدا بهمون هدیه داده اگر به عقب برگردم بازم با همسرم ازدواج میکنه چون واقعا دوسش دارم بالاخره تو هر زندگی سختی هست

میشه ی صلوات برای پسرم بفرستین ممنون میشم ایشالا خدا حاجت شماهارو هم بده الهی آمین🤲😊😊🌹

من دوست بودم الانم یساله ازدواج کردم خییییییییلیم پشیمونم.چون ارزش هیچیو نداره.اگه برمیگشتم عقب اصلا اصلا ازدواج نمیکردم یا حداقل با یکی بهتر ازاین.ولی خب چه میشه کرد خود کرده را تدبیر نیست.

منم خودم بچه خیییلی دوس دارم بنظرم تصمیم خوبی گرفتی خودمم دوس دارم اینکارو انجام بدم.

2706