2737
2734
عنوان

عادتهای بامزه همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 366476 بازدید | 1907 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا جدی میگم  ست کردن شوهرت ته بامزگی با رنگهای روشن😁😁😁😁😂

اره لباس زيراش مث لباس زير زنان😂يعني كسي ببينه فك ميكنه زنونن از بس رنگ رنگيه

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2728
وقتی میخوابه ویندوز یه ادم جدید میاد بالا ... مثلا گوشیش زنگ میخوره بلند میشه جواب میده... با من حرف ...

مال منم عین شوهرخودت شب هرحرفی بزنه صب بگی میگه کی چن روزقهربودیم شب بلندشد اشتی کرد و...صب سرسنگین شده بودمنم فقط میخندیدم تا طهرخودمونگه داشتم گفتم میگفت داری دروغ میگی اعتراف بگیری خیلی حال میده😂😂

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
بابای من  موقع اخبار میگه حرف نزنید میخوام اخبار گوش بدم ما🤐🤐🤐🤐اینجوری خودشم میخوابه ولی تا ...

اخ شوهر من سر نود خوابش ببره نباید خاموش کنی

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃

اها ی عادت خنده دارشم اینه که شب ک میخواد بخوابه زیرپوش میپوشه از روشم تیشرت بعد جفتشون و میداره تو شلوار باید دقیق دقیق باشه ن کج باشه ن ی ذره بهم ریخته ولی من کلا تابستون و زمستون فقط تیشرت و شلوارک تنمه موقع خواب شلوارکم درمیارم بهم میگه چرا اینقد شلخته میخوابی خخخخ

2740
فك كنم عجيب ترين همسر منه تاحالا ماساژ درخواست نكرده😑🐀

نه عجیب نیست 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

عادت داره چه تو خونه چه مهمونی همه ی ظرفای سره سفره رو بعده تمام شدنه غذا مرتب میکنه بعد میره عقب.مثلا همه ی بشقابارو کاسه هارو یه جا جمع میکنه آشغالارو خالی میکنه تو سفره یکبار مصرف.کلا ردیف میکنه بعد میره

فك كنم عجيب ترين همسر منه تاحالا ماساژ درخواست نكرده😑🐀

مال من ماساژ نمیخاد 

ولی همش میگه پشتمو بخارون😯

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

من سی چهل درصد از عادتهای شوهراتونو دارم🤦🏻‍♀️

مثلا با شورت بخابم. تابستون و زمستون پتو رومه

تخمرغ و پنیر و کره و بقیه چیزا رو با هم میخورم و قبل از خواب موهاموشونه میکنم. در کل اکثر کارا رو می کنم😐ینی چی اخه

♥️