2737
2734
عنوان

عادتهای بامزه همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 366476 بازدید | 1907 پست

وقتی می خوابه تو خواب به تمام کارایی که تو طول روز کرده اعتراف می کنه😂

وقتی با هم بحث می کنیم یا سرسنگین میشیم  هرچی می خواد بخوره نصفشو می خوره نصفشو می‌زاره رو میز برای من ولی صدام نمی کنه😁

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂 من نامزدم عادت داره وقتی میخواد بخوابه موهاشو مرتب میکنه بعد مییخوابه😂😂😂😂

فکر کنم عادت اکثر مردها باشه چون بابا و داداش منم اول شونه میکنن موهاشونو بعد میخوابن

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
2728
تا صبح بالاسرمون اهنگای بندری میزاره و میخوابه

اخ گفتی من خوالش که برد میرم از بقل گوشیش صدا اهنگو میبندم یا هندفری میزنم به گوشیش اخه گوشیش اثر انگشتی هست😂

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃

همسر ندارم ولی بابام عادت داره جلو تلویزیون لم بده رو مبل ولی وقتی اخبار نگاه میکنه مخصوصا اخبار سیاسی بلند میشه خیلی صاف و مرتب میشینه اخبار که تموم شد به پوزیشن قبلی برمیگرده😁😁

2738

شوهرمنم ی عادتش اینه چ زمستون چ تابستون تو خونه فقط با شرت میگرده 😂از این شورت های مایو نه شورت پاچه کوتاه 😅یکیم اینکه وقتی ازسرکار میاد هی برامن نازمیکنه ک ای ماساژم بده کمرمو ماساژ بده کمر دردم بعد شروع میکنه بامن کشتی گرفتن😕میگم تو ک کمر درد بودی میگه شفاگرفتم😄 ی عادت بدم داره همش میگه ماساژ بده😩

یه عادت مسخره دیگش 

غذارو باید یخ یخ بخوره 

ولی من برعکس داغ داغ 

اهان غذارو نچشیده نمک میزنه عوضی 

چند بار شده من غذام شور بوده اون شورترش کرده

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤