2752
2734
عنوان

خانومایی ک تو بارداری شکمتون کوچیک بود یلحضه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 173 بازدید | 39 پست
اشتهات چجوریه.از چن ماهگی شکمت فرق کرد؟

از ۱۸ ماهگی شکم دراوردم اشتهامم  خوبه ولی از گشادی و تنبلی نمیرم چیزی درست کنم😐

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستای گلم، اصلا نگران نباشید، من 5 ماه تازه شکمم شروع کرد بزرگ شدن، همش دلم میخواست بزرگ باشه و باش ...

من اشتها ندارم نگرانم .خسته شدم همش غصه غصه

.ی صلوات برا آرامش دلم بفرستین❤
2731
همون اشتهایی ک داری غذای مقوی بخورگلم گوشت مرغ برنج ماکارانی نون شیرخرما اجیل ایناروبخور بچت وزن بگی ...

بعضی از شکم ها توی پهلو هستن،. امکان داره بچتون دختر باشه و اوایل حاملگی بچه توی پهلو باشه

من اشتها ندارم نگرانم .خسته شدم همش غصه غصه

میتونی یه چیزای اشتها آور بخدری تا اشتهات باز بشه، غصه نخور، منم تا ماه سوم ویار شدید داشتم،. خیلی خیلی وزن کم کردم و لاغر شدم، ولی خدا رو شکر الان وزن گرفتم 

بعضی از شکم ها توی پهلو هستن،. امکان داره بچتون دختر باشه و اوایل حاملگی بچه توی پهلو باشه

الان ۲۵هفته ام اره فکدکنم توپهلوهامه امیدوارم بزرگتربشه تواین دوسه ماه خیلی نگدانم نکنه لاغرباشه 

تیکر تولد یکسالگی دخترم
میتونی یه چیزای اشتها آور بخدری تا اشتهات باز بشه، غصه نخور، منم تا ماه سوم ویار شدید داشتم،. خیلی خ ...

چیا  بخرم اخه مال من تموم نمیشه بیحالم همش

.ی صلوات برا آرامش دلم بفرستین❤
من۴۷بودم تو این چهارماه ۴۴ظدم واییی اسکلت خخ.چنسالته

من ۴۱ بودم اولش الان شدم ۴۷😑

۲۴ سالمه

قدم ۱۶۷😐حالا جالبه جواب ازمایشاهمه خوبه خودمم اصن شکم ندارم

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
2706