2733
2734
عنوان

من چیکار کنم با این بچم. از دستش خستع شدم دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 2288 بازدید | 118 پست
نه بابا خونه دارم. اخه دیگه دیوونم میکنه. دوسال و هفت ماهشه

کتکش میزنی؟

بچه دو ساله رو؟

پس خودت حتما جلسات مشاوره برو عزیزم

کارآگاه مادر و کودک هم خیلی عالیه راهنماییت میکنن چجوری با بچه رفتار کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا اینقدر بدم میاد مثل این لچر ها

بقیه اصلا مثل تو فکر نمیکنن، براشون بامزه س. دوست دارن به بچه ها محبت کنن. خیلی سخت میگیری به خدا. چارسال دیگه بزرگ میشه این روزا حسرتش میمونه برات

از سردی هوا فقط زود به زود جیش آوردنش واسه ماست.

یعنی من خانه ی بازی هم نمیتونم ببرمش. دیگه حاضر نمیشه برگرده خونه. و اینکه اونجاهم زورگو هست ب هر بچه ای میگه ک اینو بده بمن. مثلا اونو میده بهش خودش میره سر یه وسیله دیگه. دوباره دخترم میره اون یکی بازی یا وسیله رو ازش بگیره

2728

منم خیلی شیطون بودم. بابام میرفت چاپخونه برگه یک متر در یک متر میخرید بخشی از دیوارو کاغذ سفید میزدن که رو دیوار نقاشی نکنم. مامانم میگه یه ماه نقاشی کردی رو دیوار دیگه خسته شدی

از سردی هوا فقط زود به زود جیش آوردنش واسه ماست.
بقیه اصلا مثل تو فکر نمیکنن، براشون بامزه س. دوست دارن به بچه ها محبت کنن. خیلی سخت میگیری به خدا. چ ...

دیدم بمن بد نگاه میکردن. کارای بچه برا من ک مادرشم و بچم از وجودمه  مجبورم اما بقیه مجبور نیستن که

2738
خب شما چیکار میکنی؟

منم خیلی وقتا کلافه میشم ولی مطمنم اوضاع من از شما بدتره من پسرم یک سال و هشت ماهش بود که دخترم به دنیا اومد تو این سه چهار ماه انقد بچه م اذیت شد اوایلش خواهرشو میزد منم ناخوداگاه میزدمش سرش داد میزدم همزمان با زایمانم مهمونم داشتیم از جایی سه تا بچه بی ادب و شلوغ داشت تو خونه حبسش میکردم با بچه ها نره بیرون اونموقع خواستم از پوشک بگیرمش انقد قشنگ تو اون سن خبرم میکرد ولی تا یادش میرفت جیغ و داد راه مینداختم که دوباره خبرم نکرد و فقط پی پیشو الان میگه

انقد فشار روانی به بچه بدبختم وارد کردم الان لجبازه شلوغ کاره دستشوییشو نمیگه بیشتر وقتام مجبورم کنارش بشینم خواهرشو اذیت نکنه هر چی قابلمه دارم میاره وسط خونه گردو ازم میگیره رو فرش لا میکنه خیلی کثیف کاری میکنه ولی میخوام تحمل کنم چون بچه ست وقتیم دیدم خیلی تونه بقیه اذیتن میکنه تونه میشینم تو خونه ازاده هر کاری بکنه نهایتش حوصله م سر بره باباشو میگم ببرتمون بیرون 

دارم رو خودم کار میکنم من و تو مادر ایناییم بزار بچگیشو بکنه خونه فرش لبای ظرف فدای یه تار موهاشون

دعواش نکن نزنش ولی خواست خرابکاری کنه دستاشو بگیر صداش بزن و خیلی جدی نه با عصبانیت بهش بگو بده یا اینکارو بکنی خوبه من که دارم جواب میگیرم اینا مقتضای سنشونه کاریش نمیشه کرد فقط باید مواظب باشیم که به خودشون اسیب نزنن و بقیه رو اذیت نکنن تحمل کنی اگه رابطه خوبی باهات داشته باشه دلش نمیخواد ناراحت بشی

اینکه میگین میره پیش این و اون خب این طبیعیه چون بچه اس کنجکاوه دوست داره با ادمای جدید آشنا بشه اتفاقا این نشونه ی اینه که ارتباط اجتماعی قوی داره برای شکلات میتونین هرسری رفتین بیرون یه شکلاتی های بایی چیزی واسش بگیرین بزارین تو کیفتون هروقت خواست بهش یدونه بدین

بعدشم وقتی میگین اگاهانه انجام میده چون میگه دارم اذیت میکنم خب خواهرمن بچه ی دو سه ساله چه درکی از اذیت کردن داره اون کارهای طبیعیه خودشو انجام میده شما هم میگین اذیت میکنی این تصور تو ذهنش هست این کار اسمش اذیت کردنه وگرنخ معنی و مفهمومشو که مثل ما متوجه نمیشن شما باید برخوردتونو با این کارهاش عوض کنین در ضمن کتاب والدین کافی و کامل رو بخونین شما انتظار  رفتار ایده ال از بچتون دارین و اینکه بهش اجازه ی تجربه دادن رو کمتر میدین

2706