2726

میخوام از همه کاراش بگم.‌ببینید طبیعیه. بچه های شمام اینجورین؟ دوسال و هفت ماهشه. همش در حال اذیت کردن منه. بخاطرش همش باید توی خونه باشم. هرجا میبرمش ک همش نگاهش ب دست اینو اونه ک بهش شکلات بدن. هرکی ندونه فکر میگنه این یه بچه ی نخورده هست در حالیکه همیشه خوراکی انواع مختلف داره توی خونه. یه دقیقع پیش من نمیشینه همینطور راه میره پیش این خانم پیش اون بچه.‌اصلا نمیشینه در صورتیکه من هر بچه ی کوچیکی ک دیدم همه کناد مادراشون نشستن. اینقدر اذیت میکنه ک همه بمن نگاه بد میکنن. منم دیگه تصمیم دارم هیچ جا نبرمش و خودمم هیچ جا نرم. مادر خودم میگه نیا خونم میگه بچت اذیت میکنه نیا. دست ب همه چی میزنه و همه چیو میخواد خراب کنه . و آگاهانه اذیت میکنه چون میگه ک دارم اذیت میکنم.این از ییرونش حالا تو خونشو بگم

طبیعیه پسرخواهر منم همینه

میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی😢...(هورااااا پسرم خوب شد😍😍😍پسرم حساسیت ب پروتیئن گاوی داشت ک کاملا خوب شده....اینو میگم ب تمام کسایی ک مشکل من رو داشتن فقط پرهیز از چیزایی ک بچتون بهش حساسیت داره میتونه کمکتون کنه وگرنه هیچ دارویی کمکتون نمیکنه..دیدم ک میگم😙😍ب امید سلامتی کامل همه بچه ها😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ست بچه منم میکنه اینکارارو هیچکی خوشش نمیاد بره خونه ش البته مامان خودم کلی قربون صدقه شم میره ولی مادر شوهرم درو روش باز نمیکنه گاهی بچه م پشت در میمونه تو سرما در میزنه میگه عزیز درو باز کن پارسا اومده

دلم براش کباب میشه یه سال و یازده ماهش شده

2728

بنظرم خودت باید یکم هواشو داشته باشی باهاش مهربون باشی خب هنوز خیلی کوچولوعه.. وقتی هی میگی تو بدی تو اذیت میکنی خستم کردی منم بودم لج میکردم.... مامان شدی باید حوصلشم داشته باشی. پسر منم 18ماهشه کل روز در حال دوییدنم😁

یک سره در یخچالو باز میکنه.‌خرابکاری میکنه. اگه یه لحظه ازش غافل بشم یه دونه از لوازم ارایشام دستش بیفته همه رو خراب میکنه.‌براش دفتر نقاشی و مداد رنگی گرفتیم. دفترشو همه رو پاره کرد. مداد رنگیا رو هم میکشه ب دیوار. خب دیوار گچ هست. ‌رنگ نیس ک بتونم پاک کنم که. یک سره تا پدرش میره تو حیاط پابرهنه میره دنبالش و میاد تو همه فرش وموکتو کثیف میکنه. هرچی میگم صبر کن دمپاییتو بپوشونم  انگار نه انگاد. یه سره سراغ لباس شویی هست هی کلیداشو میزنه. یه چهارپایه نمیتونم از دستش بیارم بذارم زیر پام بخوام یه چی بردارم. فورا جیغ و داد و گریه ک بره روی چارپایه بیاد رو سینک شیر آبو باز کنه ظرف بشوره و سیر هم نمیشه یه ساعت یه وقت شیر وباز نگه میداره. حموم میبرمش نمیذاره اصلا موهاشو بشورم جیغ میزنه و خودشو میزنه زمین منم میترسم بخوره زمین ولش میکنم.

عزیزم بچه  همینه دیگه از صبح تا شب تو ی چهار دیواری ساکت و خلوت حبسشون میکنیم خب تهش این میشه ک ی جای جدید ک میرن ذوق زده میشن و میخوان جلب توجه کنن اما نمیدونن چیکار کنن 

ما باید تحملمون رو بالا ببریم چاره ای نیست 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️

همه بچه ها همینن واقعا.

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
یک سره در یخچالو باز میکنه.‌خرابکاری میکنه. اگه یه لحظه ازش غافل بشم یه دونه از لوازم ارایشام دستش ب ...

بخدا پسر منم همینه استارتر 

اینا شیرینیه زندگیه یه روز میاد ک دیگه هیچوقت خونه کثیف نمیشه وسیله ای نمیشکنه یا خراب نمیشه هیچ سرو صدایی از خونمون نمیاد و فقط منتظر ی زنگ و شنیدن ی لحظه صداشونیم  پس تا الان کوچلوان لذتشونو ببریم بیخیال همه چی مهم شادی بچه هامونه 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️

توی حموم یا جیغ و داد میکنه ک بمن شامپو بده یا که صابون بده و تا قطره آخرش میخواد حروم کنه و بریزه

شب ک میشع نمیذاره برقا رو خاموش کنم میگه میترسم ‌ خاموش میکنم میره رو مبل دوباره روشن میکنه در صورتیکه اگه بهش باج بدم و بگم فلان چی رو بگیر ب شرطی ک برق خاموش کنم میذاره پس نمیترسه

من هنوز از جیش نگرفتمش چون نمیتونم در توانم نیس با این حجم از اذیتاش. تو مای بیبیش خرابکاری میکنه مثلا صبح خرابکاری میکنه تا ظهر هرجی میگم بیا بغلم بریم مای بی بیتو عوض کنم نمیاد.‌بغلش میکنم ببرمش جیغ و دادو  گریه و. ‌در نهایت پس میزنه نجس میشه.  کتک میخوره حالا میذاره عوضش کنم. اگه یه بازی باهاش بکنم دیگه ول کنم نیس ک بگم مثلا کافیع

2706