2733
2739
عنوان

شده بعضی از همکلاسی هاتون به مناسب بالا برسن

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 49 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستای من همشون بیکار و داغون آدم یادشون میفته گریه ش میگیره

دوستا و همدوره ای های منم همشون بیکارن   خونه دارن،فقط من کارمندم😂😂😂

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
بازم خوبه تسلیم نشدی و تنبلی نکردی و داری ادامه میدی. همین یعنی پیشرفت. خودتو با بقیه مقایسه نکن. مت ...

مرسی عزیزم 

مشکلم همین مقایسه هست ،شایدم واقعا مقایسه اشتباهه

2731
من یکیشون دندونپزشکه یکیشون مدرس زبان انگلیسی یکی روانشناس چهارتاشون پرستارن سه تاشون نمایندگی برند ...

هعییی خاهرررر

منم فقط یه کارمند ساده هستم😣

ولی همینم خدارو شکر،خیلی سختی کشیدم😑

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
2740
آفرین ،راضی هستی از خودت  من از خودم راضی نیستم ،احساس میکنم از شرایطم استفاده نکردم ،از این ن ...

اصلا نباید مقایسه کنی

شاید تو به منصب بالاتر از اونا برسی و روز به روز رشد کنی. ولی اونا تا آخر در یه جا بمونن.

شاید الان حکمتشو متوجه نشی ولی من واقعا ایمان دارم که خدا بهترینا رو جلو پای آدم میذاره یهو آدم غافلگیر میشه

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
آفرین خانم کارمند

😑😑😂😂😂کجاش افرین داره

تا چند ماه پیش تو یه شرکت وابسته به صنایع دفاع کار میکردم تازه داشتم کم کم میشدم مسئول امور مای شرکت،اما الان رفتم تو یه شرکت شدم منشی

اصلا نباید مقایسه کنی شاید تو به منصب بالاتر از اونا برسی و روز به روز رشد کنی. ولی اونا تا آخر در ...

اونا عالین خواهر ،با این شرایط نابودی بازار کار دیگه امیدی

نیست 

اون روز همکلاسیم که الان استادم هست می‌گفت زمان ما یهو یه عالمه از بچه ها استخدام بانک مرکزی شدن 

البته پسرا 

می‌دونی پسرامون خیلی موفقن

فکر کنم نباید خودمو با پسر جماعت مقایسه کنم همیشه اونا بیشتر پیشرفت مبکنن 

2706