2410
2553

بعد همش تو دلتون بگین نکنه من تلاشم کم بود اونکه تو همین رشته بود اینقدر موفق شد ،پس منم می‌تونستم 😢

بعد همش خودتونو سرزنش کنید که موفق نشدید مثل اون🙁🙁🙁

خیلی ناراحت میشم وقتی بهش فکر میکنم همش فکر میکنم کم کاری کردم اون زمان حالا دیگه جبران نمیشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

هم کلاسی داشتیم تو دوره کارشناسی علاوه بر اینکه با سهمیه اومده بود سر کلاس ها هم نمی‌اومد و الان شغل خیلی خوب داره بخاطر بابای کله گنده اش 

منم خودمو سرزنش نمیکنم به حال مملکت تاسف میخورم😐

ول کن جهان را قهوه ات یخ کرد..... 
2714

من خودم رسیدم. حال همکلاسیامو نمیدونم.. ولی اکثرشون گفتن خوش بحالت انتخاب رشته درست کردی و تلاش کردی.

همچنان دنبال پیشرفت و علم آموزی‌ام. هیچی تو دنیا برام لذت بخش‌تر از این نیست

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
منن مث توام. اخه خیر سرم شاگرد اول کلاسمون بودم. حالا خیلی از دوستام که درسشون افتضاح بود دارن ارشد ...

منم از اول شاگرد اول ،رشته ریاضی معدل ۱۹و ۹۰ ،ولی الان تازه دارم ارشد میگیرم 

اونا همه موفق 

من خودم رسیدم. حال همکلاسیامو نمیدونم.. ولی اکثرشون گفتن خوش بحالت انتخاب رشته درست کردی و تلاش کردی ...

آفرین ،راضی هستی از خودت 

من از خودم راضی نیستم ،احساس میکنم از شرایطم استفاده نکردم ،از این ناراحتم

منم از اول شاگرد اول ،رشته ریاضی معدل ۱۹و ۹۰ ،ولی الان تازه دارم ارشد میگیرم  اونا همه موفق&nb ...

بازم خوبه تسلیم نشدی و تنبلی نکردی و داری ادامه میدی. همین یعنی پیشرفت. خودتو با بقیه مقایسه نکن. متاسفانه مم خیلی تنبلی میکنم

من خودم رسیدم. حال همکلاسیامو نمیدونم.. ولی اکثرشون گفتن خوش بحالت انتخاب رشته درست کردی و تلاش کردی ...

مگه الان کارتون چیه؟

خاهر من،عزیز من،عشق من،جیگر من،مادر من،دختر من،بانوی من،نکنننننننننننننن.....لایک نکنننن.....عاقا لایکم نکنننننن😣😣😣😣😣😣
2706