2737
2739
عنوان

بد جوری خورد تو ذوقم

| مشاهده متن کامل بحث + 426 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوبه دیگ‌توام تو ماشین اهنگ‌گوش میوی

آره انفاقا همینو گفت 

منم گفتم بهش فک کردم واسه منن چیزی خریدی

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
حالا منم فک کردم چیزی واسه من خریده 

مردا ازین عقلا ندارن

لااقل برا زنشون ندارن برا دوست دختر بکار میوفته یکم

برو خدارو شکر کن نون سنگک خاش خاشی نبود سورپرایزش

اسم کاربریمو ماهی گلی گذاشتم چون رمز کاربری اصلیم یادم نمیاد😢😢😢
2738
حالا نزن تو ذوقش اصل نیتش بوده که میخاسه شادت کنه

حال خودم گرفته شد 

بهم میگه اصلا ذوق نداری

آخه ضبط ماشین ذوق داره 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

ما تازه ماشین خریدیم ضبط نداشت 

بخاطر همین می‌گفت سوپرایز دارم برات

انتظار طلا داشتی ؟؟؟ 😅 اون کاسه ماشینی که خودش بیشتر استفاده میکنه یه چیزی خریده که خودش خوشحال شد ...

نه بابا طلا کجا بود 

ولی توقع ضبط هم نداشتم 😄😄😄

2706