2737
2739
عنوان

غلت گیر نوزاد به درد میخوره یا نه؟

836 بازدید | 4 پست

تشکای غلت گیر به نظرم ارزش خریدن دارن چون خیلی جاها به درد میخورن بعضی وقتا ممکنه خدایی نکرده نوزاد توی خواب برگرده و تنفسش دچار مشکل بشه ولی وقتی نوزاد شما روی این بالشای غلت گیر میخوابه خیالتون راحته که همچین اتفاقی براش نمیفته چون دو طرف اون پدهای ضربه گیری وجود داره که اجازه برگشتن و افتادن رو به نوزاد نمیده.

وقتی شب ها خوابید دیگه نگران افتادن نوزادتون نیستید و نیازی نیست که هر لحظه اون رو چک کنید.

تشک های غلت گیر رو متناسب با آناتومی بدن نوزاد می سازن. تشک غلت گیر اونجوری نیست که بچه رو خیلی محدود کنه و نذاره از جاش هیچ تکونی بخوره یا بچه احساس کنه که زندانی شده فقط حرکتش رو محدود میکنه از طرفی اگه فکر می کنید اینجوریه فقط موقع هایی که نمیتونید خیلی حواستون بهش باشه از تشک و بالش غلت گیر استفاده کنید و بقیه اوقات بذارید بچه به حال خودش و روی تشک های معمولی بخوابه.

جنس تشک ها هم معمولا از پارچه های کاملا نخیه که  باعث عرق کردن بچه نمیشه و قابلیت شستشو دارن البته پیشنهاد می کنم جنس خوبش رو بخرید که بچه روش لیز نخوره و عرق نکنه.

تشک غلت گیر بیشتربه درد دوران نوزادی میخوره که بچه ها خیلی کنترل حرکاتشون رو ندارن و اونقدری قوی نیستن که وقتی بر می گردن بتونن خودشون رو به حالت اول برگردونن. اگه شمام اطلاعاتی دارید اینجا بگید بقیم استفاده کنن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731