2737
2739
عنوان

چرا آروم نمیشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1134 بازدید | 124 پست
نکن خواهر حیفی

الان وضعم با مرده هیچ فرقی نداره

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زورت نمیاد زندگیت تموم شه؟ من ک خیلی زورم میاد

زندگی؟؟ من زندگی ندارم

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏

من این حالو داشتم با هر ثانیه مردم و برای هیچ کس نمیتونستم بگم وقتی ب پدرم گفتم گفت شده ناشکری مگه بقیه چجورن!

مادرم گفت وای خاک برسرم ابرومونو میبری

شوهرم میگفت همینه ک هست 

دوستم گفت برو روانشناس سعی کن عادت کنی

یکی نبود بگه د اخه لامصبا چجور میشه بدون هوا زندگی کرد چجور میشه هر روز حسرت بخوری و بعد بیای خودتو امیدوار کنی ؟چجور میشه کسایی رو ببینی ک از تو عقب تر کم ذهن تر بودن ولی الان از تو جلوترن و اه نکشی!!!

بعد دیدم شاید اونا ارزویی نداشتن خواسته ای نداشتن و براش نجنگیدن...

بعدش ب خیلی چیزا فک کردم ب طلاق ب مرگ ب قتل حتی...

بعدش شدم جنازه ای ک تا ۷ شب فقط با دیازپام و داروهای اعصاب میخوابه..

الانم بی هیچ کورسوی امیدی دارم طی میکنم صرفا بخاطر علاقه ب موجود تو شکمم...دلم میسوزه اون ک نباید چوب ندانم کاری بزرگترارو بخوره...

الان هرفم شده نذارم مثل خودم بشه همین!

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
2731
ناخواسته باردار شدی؟ مثل من؟

ن بارداریم خواسته بود...ناخواسته درسمو کنار گذاشتم و الانم کارم...

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
من این حالو داشتم با هر ثانیه مردم و برای هیچ کس نمیتونستم بگم وقتی ب پدرم گفتم گفت شده ناشکری مگه ب ...

من نمیخوام ب این جا برسم...نمیتونم بیخیال زندگیم شم... دلم میخواد همه چب درست شه...زورم میاد عقب بکشم... 

2738
من نمیخوام ب این جا برسم...نمیتونم بیخیال زندگیم شم... دلم میخواد همه چب درست شه...زورم میاد عقب بکش ...

تلاشتو بکن ک بعدش حداقل شرمنده خودت نشی

چیو ادامه بدم؟ مسافرتای دو نفره تو اوج جوونیو  ماه عسلی ک نرفتیمو؟  از این کینه ای ک تو د ...

تو ام دیگه سرویس کردیا چه خبرته مامان بابای من بیست سال دوا درمون رفتن تا من به دمبا بیام اونوقت خدا به تو مفتی مفتی داده داری غرم میزنی 

خدایا حکمتتو شگر چی بگم اخه  

منم ب خاطر بارداریم درسم عقب افتادو کارمو کنار کذاشتم.... چرا درس نخوندی؟

من ارشد قبول شدم دانشگاه تهران...نزاشت برم...کارمم نمیذاره برم...

دلیلشو نمیتونم بگم

تلاشتو بکن ک بعدش حداقل شرمنده خودت نشی

چ جوری تلاش کنم... فک میکردم بعد روانشناس هنه چی حله...بهتر شد ولی خوب نشد...دیگه چی کار میتونم کنم... دلم میخواد مثل اون روزا همسرمو دوس داشته باشم... ن انقد کینه ن انقد حسرت

چیو ادامه بدم؟ مسافرتای دو نفره تو اوج جوونیو  ماه عسلی ک نرفتیمو؟  از این کینه ای ک تو د ...

دلت خوشه خواهر من سه ساله دنبال بچم یه مسافرتم نرفتم ماه عسل نرفتم دیگه چی میخوای ول کن بابا برو زندگیتو بکن

2706