2737
2734

پریروز یکی از همسایه ها گفت یکی از فامیلای دورشون برا پسرش دنبال دختره من عکس تورو نشون دادم😐(چه پروع)

مامانه اومد منو پسندید اینجور که من برداشت کردم میخواد زن بده پسرشو بشینه سر کارو زندگیش (فکر کنم زیاد دوشت دختر داشته)خلاصه منم امروز رفتم بیرون باهاش الانم برگشتم خدایی فقط بخاطر پولش نصیحت نکنید که تو این گرونی والا پول مهمه اهل عشقو عاشقیم نیستم علاقه تو زندگی مشترک به وجود میاد😂هستین بگم چی شد؟خیلی خودخواه بود

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بگووووو

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

معلوم نیست میخوایش یا نه😂

ماشینش چی بود؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

گفت خوبین گفتم ممنون(من نپرسیدم شما خوبین)گفت چه خبرا گفتم هیچی  بعد گفت اهاا کجا بریم اسم یه کافه برد منم نفهمیدم کجاس گفتم نرفتم گفت اره نمیدونم چیز میزاش حرف ندارو من خیلی میرم شروع کرد پز دادن 

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�

یکی قلب منو هم فشار بده

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2706