2737
2739
عنوان

مادرشوهر عفریته ی من!

2211 بازدید | 60 پست

حالا ک بحث غذا شد گفتم منم بگم ی زمانی اوایل ازدواجم بود سرکاربودم تایم کاری من و شوهرم یکی بود بعد مادرشوهرم گه گاهی فقط ی بشقاب ب اندازه خود شوهرم غذا میفرستاد میگف اینو بدع پسرم براش درست کردم خیلی بهم برخورد اینکارو میکرد تو رو خودم ب شوهرم گفتم خودم غذا درست میکنم فریز میکنم بگو دیگ نفرسته بعد فهمیدم پدر شوعرم گفته بهش گفته زشته این چ کاریه مادرشوهرمم جلو شوهرم گفته بود بمن چ میخوام نخوره من واسه پسرم میفرستم شوهرمم گفته بود دستت درد نکنع ولی دیگ نفرس خودمون غذا داریم

چقد اشغاله یاد کاراش میفتم حرصم میگیره هنوزم بیخیال نشده گه گاهی میفرسته واسه شوهرم ک منو عصبی کنه ولی خیلی کم شده دیگ

زندگی خـر است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اشکال نداره تو همشو بخور بعد دفعه بعد دیدی کلی تعریف کن بگو مرسی مامانجون عالی بود ، اگه گفت چرا تو خوردی بگو احه کم بود فقط اندازه یک نفر منم خوردم که حداقل یکی سیر باشه اگه گفت برا پسرم بود بگو خب اونکه بدون من لب به غذا نمیزنه مثل غذاهای قبلیتون که مینداخت سطل اشغال منم دیدم حیفه خودم دیگه میخورم ازین به بعد بفرستید

ایش مادرشوهر اسکول

بگو پسرت میخواست تو غذا بدی

میومد خونت

اگه قراره تو بدیاز

بگم بیاد پیش ننش که تویی انتر خانم

من خوشگلم تهی راست میگه،با نمکم تهی راست میگه،بین همه دخترا آره خودمم که تکم راست میگه

بدبخت مادرشوهرا هر کار کنن بازم ما عروسا میگیم بده

خوبه ک غذا داده 

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
2706