2737
2734
عنوان

دوقلو ها رو نهایتا تا چند هفته نگه میدارن تو شکم ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 38 پست
چند کیلو بودن ؟ نمیخوام خیلی کوچولو بدنیا بیان  دلیل پارگی کیسه ابت چی بود ؟؟

والا دلیل پاره شدن را نمیدونم، عصرش رفته بودم معاینه شاید به خاطر اون بود

1800 و 2500 بودند

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مبارکه ناراحت نشی عزیزم اما اسم دخترتودوست نداشتم. ان شاءالله سلامت باشن❤❤

اشکال نداره خودم خیلی اسمشو دوست دارم عزیزم 

و به وجود پرعطرش افتخار میکنم 

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   
2731
من عاشق اسم عطرینم واقعا زیباست

لطف داری گلم‌💋 یه تاپیک زدم در مورد اسمش و خیلی مورد کم لطفی قرار گرفتم ! با این وجود عاشقانه اسمش رو دوست دارم و با عشق صداش میکنم ‌.. دخترم بوی عطر بهشت میده اخه😊

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   
2738
برا من مهشاد خانوم گل و محمد جانم برا من نزدیک دوماه بیمارستان بودن وزنشونم 1300😢

خیلی خوشم اومدازاسم جفتشون😍😘 سلامت باشن ان شاءالله...

خدایا هوای دلم را داشته باش...........
برا من مهشاد خانوم گل و محمد جانم برا من نزدیک دوماه بیمارستان بودن وزنشونم 1300😢

الهی ک زنده باشن و آبرو دار واسه پدر مادرشون .. 

خب زود بدنیا اومدن فسقلیا

هرچی دکترت میگه همون درسته  میشه بگی عدد بتا ازمایشت چند بوده؟من امروز آزمایش دادم خیلی بالا ب ...

نگرانیت بابت چیه؟! برای من بالای ۲۰۰ بود اما این دلیل نمیشه چون انقدی مرتبط نیس .ان شالله سونو بدی متوجه میشی چند ساک داری 

2706