2737
2739
عنوان

دوقلو ها رو نهایتا تا چند هفته نگه میدارن تو شکم ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 38 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دگزا نه ،بتامتازون .قراره این هفته بزنم ۶ تا  ماشالله ب بچه هات چ کردی وزنشون انقد خوب بود ؟؟

قربونت...خودم قدم بلنده تغذیمم خوب بود اخه میترسیدم کم وزن بدنیا بیان برن تو دستگاه...من ۳ تا دگزا زدم البته هفته ۳۲ اینا ...انشاالله دوقلوهات صحیح و سلامت بیان بغلت عزیزم..

قربونت...خودم قدم بلنده تغذیمم خوب بود اخه میترسیدم کم وزن بدنیا بیان برن تو دستگاه...من ۳ تا دگزا ز ...

منم قدم ۱۷۴ هست .دهانه رحمت رو ندوختن ؟ مال منو ک‌ندوخت گفت نیازی نیست ، منم دوس دارم وزنشون خوب باشه ولی دقیقا نمیدونم چطور باید بخورم ک وزن بگیرن ،!

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   
2728
عزیزم چطوری دوقلو شد😍

تنیلی تخمدان داشتم دارو میخوردم واسه تخمک سازی ، سه تافولیکول داشتم ک دوتاش شدن فسقلیام 🥰

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   
منم قدم ۱۷۴ هست .دهانه رحمت رو ندوختن ؟ مال منو ک‌ندوخت گفت نیازی نیست ، منم دوس دارم وزنشون خوب باش ...

نه عزیزم منم ندوختم اولش جفتم پایین بودبعد رفت بالا...اگه قندت بالا نیست بستنی سنتی و ماالشعیر بخور زیاد کباب گوشت و چنجه و ماکارونی و اجیل شیرین بخور مثل پسته خام و بادوم و مویز و ...البته من تقریبا استراحت مطلق بودم زیاد از خونه در نمیومدم بیرون ماههای اخر که فقط موقع دکتر رفتن میومدم بیرون راستی ایزوپرین هم میخوردم برای جلوگیری از زایمان زودرس...فکر کن کارم شده بود بخور و بخواب تو اتاق عمل بیحسی نخاعی کردن وقتی بچه هارو دراوردن همه میگفتن ماشاالله اینارو کجا جا داده بودی....خداروشکر که گذشت ..مال تو هم به سلامتی میگذره انشاالله ..

2738