2733
2734

سلام

من تازه رفتم تو ۳۶

وسایلای سام زایمان رو فعلا کف اتاق نی نی چیدم که ببینم چی کمه

چه توصیه هایی برام دارید؟

خدایا ممنونم قدرت پذیرش نداشته هام رو بهم دادی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

زایمان طبیعی یا سز؟

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2728

پسرمم سفالیکه و دکترم هیچ جوره برای سزارین اوکی نمیده

خودمم سپردم دست خدا

ولی فوبیای مرگ دارم یا فوبیای پیر شدن بعد از زایمان طبیعی😭😭😭😭

شیر خشک بردار

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

ساکتو ببند من 36 هفته و 4 روز زایمان کردم😀😀

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2738

منم هفته سي و شيش هستم

هنوز ساك جمع نكردم

سفاليك هستم و در ارزو زايمان طبيعي😌

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
ساکتو ببند من 36 هفته و 4 روز زایمان کردم😀😀

یا خدااااااااا 

طبیعی یا سز؟!

هفته پیش سونو بودم دکترم گفت کمه کمه یک ماه تا زایمانت مونده 😞😞😞😞

من اخر نفهمیدم طبیعی بهتره یا سزارین؟

صددرصد طبيعي

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
لباس بچه پوشک نوار بهداشتی  وسایل بهداشتی شخصی خودم شکلات و آجیل و خرما کاور توالت فرنگی&n ...

کاور توالت فرنگی یه بار مصرفه گلم؟

اگه میشه یه صلوات برای سلامتی نی نیم بفرستین ممنونم 

ورزش های سبک شروع کن.مثلا پیاده روی.

درمورد خودت هم حتما اگ موهای بلند داری بباف برو.چون موقع درد ژولیده نشی.

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2706