2737
2739
عنوان

مسخره ترین کادویی که گرفتین چی بوده .....

| مشاهده متن کامل بحث + 1759 بازدید | 68 پست
واقعا که اینا نمیدونن شخصیت خودشون بیشت از ما میره زیره سوال

آدم ک نفهم باشه نفهمه دست خودش نیست

منم جلو چشم شوهرم همه رو انداختم اشغالی😝😝😝😝

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم بدترین هذیه رو از همین ایکبیری خانم گرفتم،، سال اول عقد اولین تولدم نذاشته بود شوهرم کادو بخره گفته بود خودم براش چیزی میگیرم تو که سر در نمیاری،،، رفته بود یه بلوز گشااااااد از این تو خونه ای ها قیمتشم روش بو پنج هزار تومن خریده بود کادو کرده بود داده بود شوهرم که بیاره این بنده خدام از همجا بیخبر جلو همه داد به من از طرف خودش تا بازکردم کلی خجالت کشید منم خیلی اونشب جلو دوستام و مامان بابام و فامیل خجالت کشیدم 😭😭😭😭وای یادم میاد دلم میخاد جرش بدم 

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
منم بدترین هذیه رو از همین ایکبیری خانم گرفتم،، سال اول عقد اولین تولدم نذاشته بود شوهرم کادو بخره گ ...

وای باورت میشه یه بار شوهرم گفت فلان روز تولد ثنا ست درومد گفت فلان روزم تولده منه..

یا عماد من لا عماد له,,,,
2738
وای باورت میشه یه بار شوهرم گفت فلان روز تولد ثنا ست درومد گفت فلان روزم تولده منه..

از بس چشم دیدن ندارن من نمیدونم چرا پسراشونا زن میدن اینا، بزارن تنگ دل خودشون بمونن

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
مادر شوهر من ی بار لباس استفاده شده خودش رو کادو کرد داد بهم تازه بو هم میداد تازه عروسم هستم ی ساله ...

خواهر شوهر خواهر من پاگشا کرد خواهرمو یه شال مزخرف بهش داد که بارها خودم دیدم  قبلا باهاش استوری گذاشته بود یعنی شال خودش بود دلشو زده داده به خواهر من خواهرم گذاشته دخترش عروس شد پاگشا همون شال رو به دخترش کادو بده 😂😂😂

عروسمون

لباس های خودش دو بار تا حالا کادو داده به خواهرم     

حالا خواهر من استاد دانشگاه هست ( این گفتم که بگم واسه خودش کسی هست)

حالا از کجا فهمیدیم از تونجا که بو عطر می دادند و...اتیکت نداشتند و....

واقعا این جور ادمایی که این کادو ها رو میارند درسته طرف به روش نمیاره ولی خیلی بی فرهنگ هستند 

دیگه بار دوم خواهرم جلو همه ضایه اش کرد 

خواهر شوهر خواهر من پاگشا کرد خواهرمو یه شال مزخرف بهش داد که بارها خودم دیدم  قبلا باهاش استور ...

خواهرت عجب حالی داره هااااا ولشون کن بابا هر کس در حد شخصیت خودش برخورد میکنه بگو خودتو هم سطح اینا نیار پایین

یا عماد من لا عماد له,,,,
2706