2733
2739
عنوان

چه قدر دلم می خواد منم نی نی داشته باشم..میشه واسم دعا کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 131 بازدید | 24 پست
بیا لنای مارو ببر انقد حرف میزنه دیوونت میکنه

خدا برات حفظش کنه.

ولی کسی که همچین تاپیکی میزنه دلش انقد گرفته که با هر چیزی بغضش میگیره.

کار درستی نیس داشته هامونو نشون کسی بذیم که اون چیزو نداره.

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
خودم

شبیه خودته 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خدا برات حفظش کنه. ولی کسی که همچین تاپیکی میزنه دلش انقد گرفته که با هر چیزی بغضش میگیره. کار درس ...

اتفاقا من اینجوری نیستم...خدا ایشاالله به همه هر چیزی می خوان بده بدن...و نگهدار همه بچه ها باشه.

من گاهی از زخم زبون ناراحت میشم.

خدایا منم می خوام طعم مادر شدنو بچشم ...                    
ان شاالله میشه خدا تو بهترین زمان معجزه اش رو رو میکنه من تازه به این معتقد شدم منم ۷سال ناباروری یه ...

چی شد باردار شدی؟!

خدایا منم می خوام طعم مادر شدنو بچشم ...                    
اتفاقا من اینجوری نیستم...خدا ایشاالله به همه هر چیزی می خوان بده بدن...و نگهدار همه بچه ها باشه. م ...

منم 5 سال بعد از عروسی بچه دار شدم 

حالتو درک میکنم 

عزیزم استرس رو کنار بزار 

بی خیال باشی بهتره 

استرس بازدارنده اس

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2738
چی شد باردار شدی؟!

با میکرو باردار شدم اما قبل از آزمایش یه اتفاقاتی افتاد برام که فقط این بارداری تونست باعث بشه خودمو پیدا کنم

وقتی که در منی و نفس می کشم تورا😍دیگر کجای جهان تو را جستجو کنم👨‍👩‍👧‍👦🤩

گروه زدیم برای اقدامیا ک دورهم باردارشیم از تجربیات هم استفاده کنیم اگه خواستین عضو شین ب ایدیم پیام بدین لینک بدم Maaah20

خدایا مواظب تو دلیم باش مرسی ک بهترین هدیه اتو بهم دادی😍🥰