2733
2734

من دوتا کار اشتب داشتم یادم میاد خودمو میزنم با اینکه یه سال از روش میگذرع . شده شمام بخاططر حماقتاتون اذیت بشید یا سریع فراموش میکنید .دوس داشتین بگین کار اشتباتون چیه

اره

تقریبا همیشه😂

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره منم چندتا كار هم انجام دادم هم چندتا نبايد انجام ميدادم بعد يكى ٢ سال هنوززز حرص ميخورم ! همه اين تجربه رو دارن تنها نيستى..اما كارى نميشه كرد كه فقط خودمون اذيت ميشيم!

2731
2738

من خیلی اهل خبرچینی نیستم ولی دوتا مورد واقعا نمیدونم عقلم کجا بود. خبر رسوندم.جفتش ی دعوای حسابی شد اولی زن وشوهر بودن چندسال دعوا داشتن .دومی داماد با مادرزنش دعواش شد دعواشون اونقدر ادامه دارشد که داماد رفت جلو خونه پدرزن ابروریزی الان هم قطع رابطه ان .من تو جفتش از نزدیکلشون بودم .همه هم میگن من خیلی ساده ام اصلا ازم توقع نداشتن .خاک تو سرم 

من خیلی اهل خبرچینی نیستم ولی دوتا مورد واقعا نمیدونم عقلم کجا بود. خبر رسوندم.جفتش ی دعوای حسابی شد ...

وای اینجوری خیلی بده .من اصلا و ابدا حرف نمیرسونم میترسم😭