2733
2739
عنوان

بخاطر بی فکری یه دختر گند زده شد به مهمونیم

| مشاهده متن کامل بحث + 15992 بازدید | 647 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ما اتفاقا طرف دختره اییم ب اسی میگیم یا با این رفیقات کات کن یا خودت تمیز کن

درسته منم به اقا احسان گفتم 

به خانمه گفت روانی و بیفکر و اینها و خوب از دید اون بهش حق میدم چون از یک بزرگسال رفتار احمقانه و کودکانه دیده

ولی دلیل این رفتار ممکنه سواستفاده های زننده ای باشه که  در گذشته برای خانمی که موقعیت خوبی نداره پیش اومده و کمک نگرفته و تراپی نشده و اثرشو اینطوری نشون میده

اینم خوبه،،،،،، دختره پاش گیر میکنه به یه چیزی رو زمین همین که میخاد بیفته رو زمین زامبی جان میگیرتش ...

اییییوللللللل ولی پاش گیر نمیکنه زمین خیس بوده لیز میخوره

سکه10میلیونی بهارآزادی نیست پاییز اسارته😒/کا‌ش یه دوستی مثل حضرت موسی داشتیم باهم میرفتیم شمال بزرگوار عصاشو میزد به دریای خزر باز میشد با ماشین مستقیم میرفتیم روسیه😢/به جای اینکه استوری بذاری کرونا خر است بتمرگ توخونت😒کرونا خر نیست خر تویی هموطن😏/خدایا لااقل یه پیامبر بفرست باهاش مذاکره کنیم😐/خدایا میگم یبار دنیا رو روشن خاموش کن شاید درست شد🙁/حالا اگه یه ویروس میومد که با سرمای هوا از بین میرفت میانگین دمای کشور 41 درجه بود😒/برای اینکه سر قضیه کرونا یه تودهنی محکم به چینیا زده باشیم از این به بعد به جای واژگان ته چین، پاچین، بلدرچین ودارچین به ترتیب از واژگان ته گل محمدی،پاگل محمدی،بلدرگل محمدی و دارگل محمدی استفاده میکنیم✌️/نمیدونم چرا خدا به کشیشا گفته شراب بخورین ولی زن نگیرین اما به آخوندا گقته شراب نخورین اما تا جا داره زن بگیرین😯 واقعا چرا؟/کتاب بیشعوری روباز کردم دیدیم داره به خیلی ازاطرافیانم توهین میشه بستمش پرتش کردم اونطرف😖/آرامش دوگیتی تفسیر این دو حرف است:آره تو راست میگی،باااااشــــه تــــوو خـــوووبــی/شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواات/من اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت جهان میشدم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه/کاش یوزارسیف عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟دنبه هایم کو؟😢
2728
اییییوللللللل ولی پاش گیر نمیکنه زمین خیس بوده لیز میخوره

احسان میگیرتش دختره از خجالت چشاشو میبنده احسان تو دلش میگه لعنتی وا کن اون تیله های خوشگلتو ک دلمو برده 

2738
بعد دختره میگه وااای چییی شددد ببخشییید شرمندم بعد گریه میکنه مراسم تعارف تیکه پاره کردن شروع میشه ا ...

بعد یهو زنگ میزنن مهمونا اومدند بعد مهمونا با تعجب نگاه می کنند این کیه تو خونه بعد استارتر ی هوا غیرتی میشه بعد خودش میگه حاضر شو خودم میبرم میرسونمت خونه

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊

بعدش اسی میگه من به طوطی دارم با نخودرو پایی میزنه تواتاقه بریم ببینیم

با ابنحاشو حذف کنیم؟؟😆

خدایا ۱۵شهریور نینی تو دلم رفت😢ازت میخوام ارومم کنی ویه نینی دیگه خیلی زود جاش بزاری.۹۹.۹.۹دعاکنین خبرحاملگیمو بهتون بدم😢😍

بچه ها بیاین از یه زاویه دیگه نکاه کنیم اسی پیشنهاد بیشرمانه میده بعد دختره میزنه تو گوشش اینم عاشق نجابتش میشه میگه بیا عیالم شو

سکه10میلیونی بهارآزادی نیست پاییز اسارته😒/کا‌ش یه دوستی مثل حضرت موسی داشتیم باهم میرفتیم شمال بزرگوار عصاشو میزد به دریای خزر باز میشد با ماشین مستقیم میرفتیم روسیه😢/به جای اینکه استوری بذاری کرونا خر است بتمرگ توخونت😒کرونا خر نیست خر تویی هموطن😏/خدایا لااقل یه پیامبر بفرست باهاش مذاکره کنیم😐/خدایا میگم یبار دنیا رو روشن خاموش کن شاید درست شد🙁/حالا اگه یه ویروس میومد که با سرمای هوا از بین میرفت میانگین دمای کشور 41 درجه بود😒/برای اینکه سر قضیه کرونا یه تودهنی محکم به چینیا زده باشیم از این به بعد به جای واژگان ته چین، پاچین، بلدرچین ودارچین به ترتیب از واژگان ته گل محمدی،پاگل محمدی،بلدرگل محمدی و دارگل محمدی استفاده میکنیم✌️/نمیدونم چرا خدا به کشیشا گفته شراب بخورین ولی زن نگیرین اما به آخوندا گقته شراب نخورین اما تا جا داره زن بگیرین😯 واقعا چرا؟/کتاب بیشعوری روباز کردم دیدیم داره به خیلی ازاطرافیانم توهین میشه بستمش پرتش کردم اونطرف😖/آرامش دوگیتی تفسیر این دو حرف است:آره تو راست میگی،باااااشــــه تــــوو خـــوووبــی/شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواات/من اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت جهان میشدم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه/کاش یوزارسیف عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟دنبه هایم کو؟😢
احسان میگیرتش دختره از خجالت چشاشو میبنده احسان تو دلش میگه لعنتی وا کن اون تیله های خوشگلتو ک دلمو ...

تو روووووحت😂😂😂😂😂😂😂

2706