2733
2734
عنوان

کنکوری های درس نخون بیایین دخترااا

| مشاهده متن کامل بحث + 2631 بازدید | 373 پست
عزیزم تو رشته خودتو دوست داری مامان منم زبان خونده واسه همین میگم  دودسته زبان خون تو دانشگاه ...

مرسی عزیزم . واقعا انقدر تردید داشتم و نمیتونستم تصمیم بگیرم گریه میکردم😢مرسی به حرفم گوش دادی خیلی لطف کردی

گروه قرمز. وزن اولیه 83😤  وزن الان78هدف اول  75 . هدف دوم 70 . هدف سوم 65 . هدف چهار 60 . هدف پنجم 55  .هدف نهایی 50😍💪                                  اگر حالم را میخواهی بدانی درختی را تصور کن که تبر خورد اما نیفتاد.                                                              
مرسی عزیزم . واقعا انقدر تردید داشتم و نمیتونستم تصمیم بگیرم گریه میکردم😢مرسی به حرفم گوش دادی خیلی ...

خواهش میکنم تردید نکن حرف دلتو گوش کن 

رشتتم که میگی.هم خوبه هم دوست داری برو دنبالش نهایت نهایتش دوسال دیگه باز کنکور میدی باور کن چیزی از دست نمیدی 

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها منم هستم ۲۹ سالمه لیسانس دارم و هدفم داروسازیه

منم 29 ام😊

گروه قرمز. وزن اولیه 83😤  وزن الان78هدف اول  75 . هدف دوم 70 . هدف سوم 65 . هدف چهار 60 . هدف پنجم 55  .هدف نهایی 50😍💪                                  اگر حالم را میخواهی بدانی درختی را تصور کن که تبر خورد اما نیفتاد.                                                              
2731

سلام امروز زیست و فیزیک تا الان خوندم ولی هنوز تموم نشده ادامه داره چون صبح خواب موندم😊

چقدر لذت بخشه درس خوندن واقعا احساس بیهودگی ندارم😍😍😍😍

راستی منم با نظر اون کاربرگرامی موافقم که یه تاپیک باشه سوالای درسیمون رو بپرسیم

یلام دوستای گلم اومدممم ببخشید پنچ دیقه دیر شد .ی کاری پیش اپمده ی کم بعد میام همه نظراتو میخونم فقط ...

سلام 

من  هم پشت کنکوریم و نظام جدیدم خواستم بگم که منم پایه ام فقط میشه یه تاپیک جدا بزنی برای گزارشکار 

هر شب ساعت بیدارمون و ساعت مطالعه و ... بذاریم 

از کوتهی ماست که دیوار بلند است 
2738

سلام همگیییی اره اره پیشنهاد خوبیه ی تاپیک بزنین همه رو تک کنید لطفا دوستان من نمیتونم تک کنمم .تمام تازه واردا سلام رو چشمای من جا دارین خوش اومدینن همگیی بغل وو بووس یا علی امید خدا  میترکونیمممم 

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 
رشتت چیه؟ من این راهو رفتم الان که درخدمتتونم ارشد مدیریت خوندم از دانشگاه تهران ولی درس دووووس دار ...

سلام خانوم دکترمون. عزیززمم چرا مدریت ادامه ندادی ی چیزی بگم اخه من عشق مدریت ام.فک میکردم میشه کار باشع براش البته بگم خودم تجربی میدم چون بازار کار لهتره ولی خب مدریت دوست داشتم اما میدونم انسانی همینجور دوس داشتم فک میکردم رشته تاپی هست برا انسانی 

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 
2706