2737
2734
عنوان

زگیل تناسلی

272091 بازدید | 381 پست
سلام دوستان من خیلی حالم بده واقعا این مدت از استرس دارم می میرم هسرم برای چکاپ به دکتر اورولوژی مراجعه کرده بود که ایشون براش تست hpv نوشته یعنی همان تست زگیل تناسلی. من اصلا نمی دونستم چنین بیماری هست و اطلاعاتی در این زمینه نداشتم ولی از بعد اینکه دکتر این تست رو براش نوشت کلی مطلب خوندم و خیلی نگران شدم دیروز جواب تستش اومد فهمیدم به ویروس نوع 11 مبتلا هستش و به نظر مبتلا بودن من هم قطعی باشه. من خودم سه سال ازدواج کردم یک سال بعد از ازدواج متوجه شدم در ناحیه تناسلیم دو تا برجستگی خیلی کوچیک به رنگ پوست ایجاد شدن که از دو سال پیش تا حالا همون طوری مونده و زیاد هم نشدن و نه خارش و نو سوزش .... هیچ مشکلی ندارم الان فکر می کنم حتما اونا همون زگیل هستن :( :( :( دکتر به همسرم گفته خانمت هم باید همین تست رو بده احتمالا اون هم 99 درصد داره. می خوام کسی اگر بهش مبتلا شده یا تجربه ای در این زمینه داره کمکم کنه واقعا دارم دیووونه می شم نمی دونم چرا ما گرفتار چنین بیماری شدیم مطمئنم همسرم رابطه جنسی به جز من با کسی نداشته هرگز نمی دونم از کجا گرفته اگر دکتر خوب می شناسید بهم معرفی کنید دارم می میرم از استرس و نگرانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زگیل تناسلی به مرور به تعدادش اضافه میشه. از علائمشم خارشه زیاده
الهی!نه من آنم که زفیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی! در اگر باز نگردد نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی! کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی...
وای من اخه تو اینترنت سرچ کردم خیلی مطلب های بدی خوندم و عکسای بعد واقعا استرس گرفتم ماله من الان یک سال هست همین دو تا مونده زیاد نشده خارش هم نداره برای همسرم هم تو ظاهرش چیزی مشخص نبود نمی دونم از کجا فهمید دکتره تستی که از همسرم گرفت مثل نمونه برداری بوده فکر کنم تو آزمایش خون معلوم نمیشه دکتر بهش گفته رابطه جنسی نداشته باشید فعلا باید درمان شه به یه روشی تو بیمارستان منم تازه تست پاپ اسمیر دادم مشکلی نداشتم من خودم اپیلاسیون میرم شاید از اونجا گرفتم به همسرم دادم :( کلا دکتر پوست باید برم یا زنان؟ اخه من شنیدم کلا درمان نداره تا اخر عمر می مونه باهات
2738
من تست پاپ اسمیر تازه دادم مشکلی نداشتم ممکنه من نگرفته باشم؟ مامان کوچولو من خانمم دیگه از توضیحاتی که دادم معلوم نیستش یعنی؟؟؟؟ هیچ کدومتون دکتر خوب نمی شناسید که برم پیشش؟ پوست یا زنان ؟کدومش رو باید برم؟
2706