2733
2739
عنوان

مامانا بیایین کمک

125 بازدید | 22 پست

دخترم پیش دبستانی می‌ره معلم حق دفاع را از بچم گرفته حالا همه دارن اذیتش میکنن دیروز هم یه دختره پولش را گرفته انداخته سطل آشغالی الان دوماه بچه ها دخترم را اذیت می‌کنند جرات نداره ازخودش دفاع کنه وسیله اش نیافته زمین جرات نداره از زمین برش و.... شما بودید دخترم را دعوا کرده دخترم ترسیده شما بودید چکار میکردید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منکه پیش دبستانیشو عوض کردم بخاطر این رفتارا یه مشت عقده ای انتظار یه نوجوان 15 ساله دارن از یه بچه 5 ساله

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2738

ای وای برا من مدرسه ای همچین اتفاقی افتاده همکلاسیاش دسته جمعی پدرشو دراوردن به معلمم ک میگم میگه نه پسرت اذیت میکنه. میگم بچه من سیاست نداره چونکه اونا زنگه تقریح چند نفری میزننو کلاه و وسایلشو کش میرن دست رشته بازی میکنن تو کلاس بهش شکلک در میارن تا پسرم بیاد حرفی بزنه یا حرصه خودشو خالی کنه شما دیدینو پسره منو دعوا میکنیین. مدرسشم نمیتونم عوض کنم

میگفتم بچه های ما هنوز تربیتشون کامل نیست  چرا باید اینجوری اعتماد بنفس رو ازش بگیرین؟ حراست ...

یعنی چی تربیتش کامل نیست؟ حراست چی ؟آموزش و پرورش ؟مدرک میخواد؟قبول نمیکنن که؟

یعنی چی تربیتش کامل نیست؟ حراست چی ؟آموزش و پرورش ؟مدرک میخواد؟قبول نمیکنن که؟

یعنی شخصیت و رفتار و منش تکمیل نشده

در حال یادگیری هست

ادم بالغ که نیست

من که دوستم رفته بود مدرک خاصی نخواسته بودن

حالا نمیدونم رو تمام موضوع ها رسیدگی کامل دارن یانه

ولی شما حتما با مربی و مدیر برو صحبت کن

تنها راه حلی که خانم های نی نی سایتی میدن=طلاق
2706