2737
2739

سلام

بهم گفته بودن شربت فروگلوبين سياه نميكنه اما امروز دقت كردم ديدم دو تا دندوناي سفيد خوشگلش رنگش عوض شده لك گرفته. اعصابم داغونه يعني 

سيدرال بود نميدونم چي بود اونم دندون خواهرزاده م رو سياه كرد چقدرم گرونه

الان من چيكار كنم؟ 

نميخوام بدم ديگه اهن

سردرد گرفتم از سياه شدن دندونش بدم ميومد ببين چي شد

ندم چيزي ميشه؟؟ با مواد غذايي نميشه اهن رو تامين كرد يعني؟؟؟ 

قربون دندوناش برم چه مامان بدي ام. بخدا ديده نميشد اصلا انگار يه شبه رنگ عوض كرد 

هاله داره قشنگ دندونش 😭😭😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی هفته ندی درست میشه دندونای پسر من کاملا طوسی شده بود ولی لک عمیق نبودم یک هفته ندادم خود ب خود ب رنگ قبلی برگشت عزیرم اهن ایرانی رو با اب پرتقال طبیعی ک از صافی رد کردی قاطی کن بریز تو شیشه شیر اصلا و ابدا سیاه نمیشه دیگه من یک سالو نیم مداوم دادم اصلا سیاه نشد

2728

لیپوزوفر بده

سیاه نمیکنه

اهنش رو به خاطر رنگ دندونش قطع نکن

اهن رو اشتهاش تاثیر داره

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
2738

فروگلوبین سیاه میکنه. معلومه که از رنگ آهن. ولی سیدرال به هیچ وجه. اصلا سیدرال آهن سفیده. رنگ دندون خواهرزاده ت شاید بخاطر موادغذاییه. پسرمن که شیر خوار بود و شب شیر میخورد دندونش لک شده بود. آهنشو عوض کن و براش مسواک بزن. رنگ دندون پسرمن با کیدی کر سیاه شد،خیلی ناراحت بودم ولی یکماهه عوضش کردم و مرتب مسواک زدم خوب شده. دیگه سیاه نیست. فکرمیکردم دائمیه

پنبه رو بزن به آبلیمو و رو دندونش بکش. تا یکهفته  کامل پاک میشه. من به دخترم سیدرال اورو میدم الان سه سالشه یه لک رو دندوناش نیست. خوبیش اینه که شاسه داره و مثل قطره نیست که بعد از یکماه مجبور شی باقی موندش رو بندازی دور.

2706