2737
2739
عنوان

قراره خانواده همسرمو دعوت کنم

141 بازدید | 15 پست

میخوام دعوتشون کنم ولی نمیدونم چی درست کنم

واسه شام میخوام بگم بیان

حدودا 15نفرن

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿

بیاین دیگه کجایین

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
برنجی بنظرم مرغ و قورمه سبزی بذار لازانیا سالادم سالاد ژامبون بذار دسرات هم تک نفره بذار

سالاد ژامبون؟؟؟

میشه ی صلوات برای پسرم بفرستین ممنون میشم ایشالا خدا حاجت شماهارو هم بده الهی آمین🤲😊😊🌹
2738

پیش غذا سوپ بزار چون هوا سرده حالا هر مدلی خودت دوس داری سوپ جو سفید قارچ شیر غذای اصلیم زرشکپلو با مرغ و خلال پسته و بادوم و قورمه سبزی اگر دوست داشتی یزره ام کشک بادمجون بزار برای مخلفاتشم میتونی سالاد کاهو یا سالاد ماکارانی ژله ماست وخیار سبزی خوردن سیرترشی یا بندری ترشی زیتون نوشابه دوغ خیلی سفرت خوشگل و رنگی میشه

میشه ی صلوات برای پسرم بفرستین ممنون میشم ایشالا خدا حاجت شماهارو هم بده الهی آمین🤲😊😊🌹
چجوری درست میکنی گلم میگی

ژامبون‌نگینی شده

سیب زمینی بخار پز یا تنوری نگینی شده

گردو جعفری خورد شده خیار شور نگینی ریز یکم پیاز چه

سس هزار جزیره دلپذیر و مایونز مهرام مخلوط

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
استارتر عزیز فکر کنم نبودی عکسارو پاک کردم

نه عزیزم دیدمشون، باریکلا بهت، خیلی عالی بود

2706