2733
2734
من اینقد خونه دوست دارم چون زیاد خونه به دوش بودم و سخته ولی خودم و شوهرم هم کار میکنیم ولی کرایه خو ...

نا امید نباش ، نگو قسمتم اینه بی خونه و بی پول باشم

بگو بدستشون میارم 

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا درکت میکنم ، اصلا بعضی ها به طرز شگفت آوری پر از جهل هستن و به شدت پایبند به جهلشون 

الانم دقیقا داشتم با یکی از همینا حرف میزدم.

خدایا چی میشه یکی اینجوریه واقعا

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

و مخصوصا ایرانی که به معنی واقعی کلمه آزاد و آباد و شاد باشه و با آینده ای روشن تر برای بچه هامون بدون تمااااام ظلم ها و جنایاتی که الان توش میشه با آسمونی آبی و زمینی پاک و سبز و آبی زلال و فراوون ... و محیط زیستی که هیچ زباله ای توش نباشه.

2731

قبول شدن دکتری .

استاد دانشگاه بشم .

نی نی های سالم و خوشگل و صالح داشته باشم .

دعا کنید برام

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2740
نا امید نباش ، نگو قسمتم اینه بی خونه و بی پول باشم بگو بدستشون میارم 

نا امیدی که برادر مرگه آدم به امید زندست ولی خودموکه نمیتونم گول بزنم فک نکنم با این درآمد و این مخارج بشه خونه دار شد 😐

نا امیدی که برادر مرگه آدم به امید زندست ولی خودموکه نمیتونم گول بزنم فک نکنم با این درآمد و این مخا ...

هر جور فکر کنی دنیات همون شکلی میشه

الانم دقیقا داشتم با یکی از همینا حرف میزدم. خدایا چی میشه یکی اینجوریه واقعا

نمیدونم اما انشالله مسیرشون را تغییر بدن