2733
2739

مادر شوهرم چند وقت بود میخواست بره برای خودش چادر رنگی و روسری بخره بعد امروز به شوهرم گفته بود بیاین منو ببرین چادر و روسری بگیرم مادرشوهرم خواسته بود منم باهاش برم ساعت ۴شوهرم زنگ زد گفت اماده شو ک بریم منم حالم خوب نبود ولی دلم نیومد بهشچ بگم نمیام بعد براش کاری پیش اومده بود دیر شدش چون نزدیک خونه مادرشوهرم بود رفته بود اونجا دنبال مامانش زنگ زد به من که اگه ناراحت نمیشی من مامان رو ببرم چون جای دیگه کار دارم دیرم میشه بیام دنبال تو منم چون پری بودم از خدا خواسته گفتم نه عزیزم ناراحت نمیشم برین

وقتی برگشت دیدم با مادر شوهرم رفتن چادر گرفتن اینارو هم برای من خریدن حالا به نظرتون فقط زنگ زدم یه تشکر کردم کافیه یا بجاش چیزی بخرم براش که عوضش در بیاد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیا نگیم کو ، تو بزار عکساشو

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤
2738

بسیار زیبا ، مبارک باشه 😍

اون مادر شوهره که خون عروس بینوارو کرده تو شیشه و پسرشو بر علیه عروس شارژ میکنه منم✋ اون زن دادش عفریته ای که داداش بیچاره پیر کرده منم ✋ اون جاری چشم سفیدی که پشت سر بقیه جاریاش حرف میزنه و پیش خاندان شوهر خود شیرین بازی در میاره منم ✋ اون عروس ور پریده که فقط بلده خانواده شوهر بچزونه ، اونم منم ✋  بابا اینجا جمع خوباست و منم مایه ننگ شماها ... یه گوشه میشینم نگا میکنم ، دست به چیزیم نمیزنم ، قول میدم ❤