2737
2734
دکترم برای سه ماه بهم دوفاستون داده میدونم تاثیرش برای باردار شدن نیست بیشتر برای تنظیم پریود و جلوگیری از سقطه حالا اطلاعات بیشتری میخوام اگر کسی میدونه یا همزمان با مصرف دوفاستون باردار شده برام بگه خیلی خیلی ممنون میشم دوستای خوبم
نی نی من پس کی میایی تو دل مامان زود باش دیگه خوشگلم( لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پریودام منظمه یه بارم باردار شدم که سقط شده حالا اینو بخورم بعد 10 روز که دیگه نمیخورم پری میاد اگه باردار باشم سقط نمشه
نی نی من پس کی میایی تو دل مامان زود باش دیگه خوشگلم( لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم )
2728
پریودام منظمه یه بارم باردار شدم که سقط شده حالا اینو بخورم بعد 10 روز که دیگه نمیخورم پری میاد اگه باردار باشم سقط نمشه
2738
من ماه قبلم خوردم لکه بینی داشتم بعد نزدیکی ترسیدم رفتم دکتر برام تست پاپ اسمیر انجام دادو دوفاستون داد خوب شدم تستمم جوابش خوب بود
2706