2737
2734

بعد من میخوام یه کوچولو مثل قبلم تپل بشم که صورتم تپل بشه اونوقت بچه دارم بشم یه کوچولو شکم میزنم دیگه حالا الان تختما خدایی کمرمم باریکه ولی تپل میشم یکم شکم دارم با پهلو اقا میره بیرون زن تپل میبینه صورتش پر گوشت مجذوب چهرش میشه بهش میگم اون لاغر بود صورتشم استخونی یه مثقال گوشت نداشت کسی نگاهش میکرد؟الویت چهرس وقتی یه چهره با لاغری خ زشت میشه الویت خب چهرس دیگه 

نه ؟ یکم که اونموقع شوهرم نمیدونس هیچ شکم دارم خودم رفتم باشگاه پونزده لاغر شدم صورتم رسما میمون شد ..ولی یه کوچولو از رو لباس جذب معلوم بود چه لباسایی میپوشین تو س ک س یا تو خونه که شکمتون دیده نشه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من نفهمیدم کش شلوارتو چکار کردن

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

شماها حضوری هم که حرف میزنید دیگران متوجه میشن؟ یا فقط تو نوشتار اینقد گنگ مینویسید؟

لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  
2738

من كه نفهميدم چي گفتي

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕

نفهمیدم چی گفتی ... شوهرت ازت توقا داره مانکن بشی؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

عزیزم مردی که بیرون خانما رو میبینه و میاد با زنش مقایسه میکنه و از زنش ایراد میگیره،من خودم شخصا گردنشو میشکونم😁😁😁

والا مام تپلیم شوهرمون چپ و راست ازمون تعریف میکنه😂😂😂

چرا اعتماد به نفستونو میدیدن دست مرداتون

2706