2737
2739

ترشحات بینی زیاد شده بود.اشتباهم این بود وقتی از حمام میاوردمش بیرون انواع و اقسام لوسیون ها و خوشبو کننده هارو بهش میزدم.قطعش کردم اوکی شد.مایع لباسشویی لباساشم خیلی کم میریختم

لا حول و لا قوة الی بالله علی العظیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
درمانش هم رژیم گرفتم. چون حساسیت فقط روی پوست اثر نداره و باعث مشکلات گوارشی هم میشه. 

من پروتین گاوی مصرف نمیکنم ولی بازم جوش میزنع

واسه سلامتی دخترم لطفا ی صلوات بفرستین
منم داره دخترم اگزما...کی برطرف شد؟؟؟

الان تاپیک قبلتون رو خوندم که فلوئو سینولون زدی. دکتر برای دختر منم نوشت اما گفت فقط سه روز استفاده کن چون کورتون داره. وقتی جوش هاش رفت با رعایت رژیم خب برگشت نداشت. از ۶ ماهگیش تقریباً خوب شد خودم لنیات خوردم . دخترم هم از ۸ ماهگی خودش شروع کرد لبنیات رو

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
من پروتین گاوی مصرف نمیکنم ولی بازم جوش میزنع

کامل رعایت می کنی؟ محتویات هر چیزی رو بررسی می کنی؟ اگر کامل شیر و فراورده هاش و شیر خشک معمولی و هر چیزی که از اینها توش هست رو حذف کردی حتماً عامل دیگه ای هم هست مثل تخم مرغ یا آجیل یا ماهی و گوجه و از این دست مواد غذایی. باید با آزمون و خطا بهش برسی

2738
الان تاپیک قبلتون رو خوندم که فلوئو سینولون زدی. دکتر برای دختر منم نوشت اما گفت فقط سه روز استفاده ...

منم نمیخورم پروتین گاوی خیلی نمیزنه مثل اول منم فقط سه رو فلوسینولون زدم الان یذره اندازه سر سوزن اونم هر هفته ای ی بار با اتوپیکس قاطی میکنم میزنم ب صورتش الان دخترم 4ماهو نیمشه خیلیم چشماشو میخارونه دیونه شدم

کامل رعایت می کنی؟ محتویات هر چیزی رو بررسی می کنی؟ اگر کامل شیر و فراورده هاش و شیر خشک معمولی و هر ...

تخم مرغ و گوجه ک میخورم😑😑😑😑

منم نمیخورم پروتین گاوی خیلی نمیزنه مثل اول منم فقط سه رو فلوسینولون زدم الان یذره اندازه سر سوزن او ...

من دخترم ۲۶ روزه بود براش زدم یک هفته بعد دیگه صورتش صافِ صاف بود. اگر دونه میزنه دنبال علتش باش. حتماً چیزِ دیگه ای هم هست. 

تخم مرغ و گوجه ک میخورم😑😑😑😑

قطع کن همه چیزهایی که مشکوکن یه مدت بعد یکیش رو اضافه کن یک هفته صبر کن اگر واکنش نداد ماده بعدی رو اضافه کن. اگر هم که علائم نشون داد کلاً قطعش کن

آهان یه چیزی که ممکنه بچه ها گاهی بهش حساسیت داشته باشن ماده نگهدارنده داروها و مولتی ویتامینشونه. اگر همه چیز رو امتحان کردی و حساسیت نداشت اینم یه چک بکن.