2737
2739
عنوان

تو رو خدا بیان به کمکتون نیاز دارم

242 بازدید | 41 پست

یه نفر هست توتلکرام مزاحمم میشه

دو روزه بهم پیام میده زنگم میزنه،میگه بیا پیشم

چرت وپرت میگه امروز بهم پیام داد گفت اگه به حرفم گوش نکنی تو امور مشترکین اشنا دارم ادرستو پیدا کنم بیچارت میکنم

خیلی میترسم بگین چیکار کنم؟

هیچ غلطی نمیتونه بکنه

بلاک کن بره

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بلاکش کن.

چقدر بیکارن اینا.

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
2738

الکی میگه مردک

تو باید اونو تهدید کنی نه اون تو رو

خطت رو عوض کن 

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
جدی میگی؟ نمیره ادرسمو پیدا کنه؟

ن بابا

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
تلکرام که ریپورت نداره پیام که میده سریع پاک میکنه

اسکرین بگیر تا پیام میوه

2706