2733
2734
عنوان

کمک فکری می خوام لطفا

292 بازدید | 7 پست
سلام دوستان.. دوستان فکرم خیلی مشغوله. من 23 خرداد پریود شدم.. معمولا دوتا سه روز پریودم جلو می افته.. 18 تیر یه کنفرانس مهم دارم و باید برم سفر.. به نظر شما ممکنه بر اثر استرس یهو پریودم 5 روز جلو بیفته؟ به نظرتون چه کار کنم؟
از اون سوالاست هاااااااااا!!!!! مگه علم غیب داریم؟ اصلا شاید به خاطر استرس عقب بیوفته.کسی نمی دونه.......
///اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم/// خدای کریم! برای دو فرشته ی پاکی که بهم عطا کردی ممنونم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوب ریلکس باش اومدم اومد ، اعصابت راحتر می شه
  میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...
بسم الله الرحمن الرحیم ثبت نام دور جدید دعای امن یجیب تاریخ شروع از یکشنبه 22 تیر مصادف با ولادت امام حسن مجتبی (ع ) کلوپ امن یجیب : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=20436

فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ ( هفته 8 ) ... خدایاااااااااااااااا شکرتتتتتتتتتتت منم مامان شدم دوست گلم میشه برای مامان موندنم و مامان شدن همه منتظرا ی صلوات بفرستی ... اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
2740