2733
2739
عنوان

صورتی که خال داره خیلی زشته؟:|

1913 بازدید | 21 پست

من توی صورتم 8تاخال دارم🙊

خال گوشتی نیستناااا ازاین خال معمولی کوچیکاا,نمیدونم چرااینقدبرای بعضیاداشتن خال عجیبه😬هرکی میبینتم میگه وای چقدخال توصورتت داری وقتی به صورت خودش دقت میکنم میبینم پرازلک وخال های ریزریزه😒فقط چون من صورتم بزنم به تخته شفافه ولک خاصی نداره خال های صورتم بیشتربه چشم میاد,یه مدت مامانم گیرداده بودبریم دکترلیزرکن امانمیدونم چرادلم نمیاداخه من بهشون عادت کردم وبنظرم صورتموبانمک وخاص کرده,این خال هاازبچگیم هم روصورتم نبوده فک میکنم بخاطرافتاب به مرورایجادشدن.

نظرشمادرموردخال چیه؟زشته یکی توصورتش خال داشته باشه؟؟حق بامامانمه؟برم لیزر؟

نه نررری لیزرااااا

کی گفته زشته 

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم❤️خوشحالی ینی چشات هم رنگ عسل باشه ینی یه موخرمایی لپ سوراخی باشی😁😻💍 .  میگن خدا سه چیز رو با ذوق بیشتری آفریده زن ، هنر ، عشق   دوست دارم بدونم خدا موقع آفرینش زن هنرمند عاشق چه حسی داشته                                                                     من یه دخترم با افکاری که روحمو به پرواز در میاره 😻یه نویسنده با رویاهای بزرگ              آقا پسری که باهات تبادل نظر می کنم فکر بد نکن در موردم 😊 

کجای صورتته؟ عکسس

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هر جور دوس داری زندگی کن اگه دوسشون داری اصلا لیزر نکن

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2740
ببخشیدبخاطرسایت بخاطروقیح امن نیس همسرمم حساسه نمیتونم عکس بزارم خال ها توصورتم پخشن😂یعنی همه جا ه ...

اوکی

ن زشت چرا خال گنده گوشتی اون یذره بده اینا خوبن بنظرم نمکین😁

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706