2733
2734

سلام مامانای گل

دخترم ۱۵ماهشه و به دلایلی مجبورم از شیر بگیرمش. به شدت وابسته ام شده و کلا شبانه روز آویزونم بود. حالا یک هفته است روزها بهش شیر نمیدم اما شبها بهش شیر میدم.

چون از اول بدنیا اومدنش تا الان که ۱۵ ماهشه شبی ۱۰ بار برای شیر بیدار میشه و خوابش خیییلی سبکه. حالا گرفتن شیر شب برام خیلی سخته میخوام از امشب دیگه بهش شبها هم شیر ندم و کلا قطع کنم. 

تا بحال هیچ دارویی برای خوابیدن بهش ندادم. میتونم خیلی کم در حد ۵ شش شب بهش دیفن هیدرامین بدم تا بتونه بخوابه؟

آخه خودم نمیخوام برای اولین بار کنارش بخوابم و مامانم مجبور هستن کنارش بخوابن تا به محض بیدار شدن رو پاشون بخوابوننش. شب سختی در پیش دارم برای همچین بچه ای که تا صبح ۱۰بار شیر میخورد...آخه وقتی بیدار میشه اگر سینه دهنش نزارم به مغلطه میندازه و داد و بیداد و گریه.... 

لطفا واسم دعا کنید راحت بتونیم از شیر بگیریمش. و اینکه دیفن هیدرامین بدم یا نه؟

شربت دیفن هیدرامین سربسته تو یخچال از خودم قبلا بوده همون بدم خوبه یا باید برای کودک ها جدا گرفت؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عزیزم یه دکتری گفت زیر دوسال ندید دیفن٬بهش سرماخوردگی کودکان بده خب.ولی خیلی اذیتت میکنه منم به بچه أم شیرمیدم ۱۲ماهشه تاچندماه دیگه ازشیر میگیرمش ایشالله

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
بچه ت چی میخوره ؟بستنی یاتنقلات کدومشوبیشترمیخونه

فقط برای اینکه چندشب بتونه بخوابه و زیاد مامانمو اذیت نکنه. دخترم غذا همه چیز میخوره و تا حالا هیچ دارویی برای خوابیدن بهش ندادم.

حتی خیلی کم هم نمیتونم بدم؟ پس چی بدم بتونه بخوابه؟

سرماخوردگی خواب آوره؟ 

آره یه کم گیج میکنه روش نوشته٬سیتریزین هم فک کنم بتونی بدی این بیشترخواب آوره

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
2738

دیفن اصلا خوب نیست، دکتر به خواهرم گفته بود به هیچ وجه به بچه دیفن ندین، ولی یه دکتری به خود من گفت برا تنظیم خواب بچه میتونی دو روز بهش هیدروکسی زین بدی هیچ ضرر نداره، بازم تحقیق کن در موردش

یعنی سیتریزین و یا سرماخوردگی عوارضش از دیفن هیدرامین کمتره؟ خواب آور هم هستن؟

میدونی عزیزم دیفن خلط آوره بچه کوچیک که نمیتونه تف کنه خلط روبیرون کنه ازدهنش٬واسه همین میگن ندین اینو دکترپسرم بهم گفت.هردوشون خواب آورن.اگه وسواس داری نده

چه مریضی گرفت کوچولو؟ چقدر بهش میدادن مگه؟ واسه چی میدادن؟

برای اینکه خوب بخوابه، اخه گریه میکردخیلی شربود،دوراز جون همه باعث شدتشنج بگیره تو نوزادی،اما علایم تشنجش جوری بودکه مامتوجه نشدیم تاوقتی که باعث فلج مغزی شده،اخ من بمیره برادل پردرد برادرم

برای اینکه خوب بخوابه، اخه گریه میکردخیلی شربود،دوراز جون همه باعث شدتشنج بگیره تو نوزادی،اما علایم ...

الهی بگردم عزیزم انشاالله خوب بشه کوچولوی ناز. چند وقتش بود که بهش دیفن هیدرامین دادن؟؟

2706