2737
2739

تاثیرش روی پوست چقدره؟چقدر میشه حدودا؟یکی کنار شقیقم جای زخمه عمیقه از بین میبره؟و اینکه چه کارایی انجام میده خلاصه توضیح بدید لطفا

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 

پاکسازی عمیق انجام بده ،میکرونیدلینگ و فیشیال و آبریژن و چندین نمونه هست 

هزینش 100تا 200 هست

پوستو روشن شفاف میکنه ولی جای زخمو نه نمی بره 

بسته ب نوع پوستت بنظرمن هر دوسه ماهی یبار خوبه ادم بره

امااگه توخونه خودت ماسک و لایه بدار اینا میزنی همون 6ماه یبار برو

ادم هس ک اصلن پوستش صدسالی یبار با این جیزابرخورد نکرده اون براش دوسه ماه یبار خوبه

♥️♥️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

اگه پاکسازی عمیق پوست بخوای با دستگاه هست که حالت مکش داره جای لایه بردار هست جای جوش جوش سرسیاه و..عمیق از بین میبره ولی حالت شارژ داره که بستگی به نوع پوستت میگه چند وقت یکبار بیای

پاکسازی معمولی با بخور هست بعدش ماسک مناسب صورت میزاره و با قلاب جوش سرسیاه بینی خارج میکنن

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
پاکسازی عمیق انجام بده ،میکرونیدلینگ و فیشیال و آبریژن و چندین نمونه هست  هزینش 100تا 200 هست ...

پوستم خیلی صافو و خوبه ولی بخاطر دخمش ک گود شده میخواستم برم ک هم پاکسازی بشه هم اون بره اینجا ک قراره برم قراره ۳۰۰بگیره بعد گف ازمایشم داره چ ازمایشیه؟میدونید؟

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 
جوشو خالی  میکنه ،سر سیاهارو میبره، منافذو تمیز میکنه .میبنده و غیره

😥گودی پوستو چی از بین نمیبره؟؟؟

افتضاح

مشکل پوستت چیه؟

اگه پاکسازی عمیق پوست بخوای با دستگاه هست که حالت مکش داره جای لایه بردار هست جای جوش جوش سرسیاه و.. ...

یعنی فقط برای جوشه دکتره گف بیا برات پوستتو میتراشم😩هم ترسیدم هم گفتم شاید اون گودیه بره

اگه پاکسازی عمیق پوست بخوای با دستگاه هست که حالت مکش داره جای لایه بردار هست جای جوش جوش سرسیاه و.. ...

دقیقا من رفتم..با دستگاه میکرودرم

خیلی عالی بود

اوایل ماه رفتم

دوباره اخرماه میرم

بینیم کلاسفید شداصلا🤣🤩

2706