2737
2739
عنوان

از شگفتی های نینی سایت بگم براتون..

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 63 پست

واقعا برات متاسفم فکر کردی خودت کی هستی؟؟؟؟

.

.

.خخخخخخ شوخی کردم خیلی خندیدم واقعا افرین به این املا؟ انشا؟ جغرافیا؟

راستی شوهرمن شغلش آزاده..این الان خیلی بده یعنی؟ امیدی نیست؟؟؟

لاااااااااااااااااااااااآاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییکککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک

سلام برای حاجتم یه صلوات میفرستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عالی گفتی😂😂😂ولی درمورد باردارا حرفی نزدی اینو جاانداختی😂😍

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
2738
یه چیز دیگم  هست که اکثرا خانواده هدز خودشون تحصیلکرده پولدار  ولی اقوام شوهر بی فرهنگ&nbs ...

اره دقیقا امروزم یه مورد دیدم خیلیاش چاخانه خیلیا هم داستانو فقط از زبون خودشون تعریف میکنن حالا با شوهرش حرف بزنی دلش خونه

:)
بنظر من مشکلی نداره  اتفاقا از دیدگاه دیگه ای به موضوع نگاه میکنن

من شخصیت مرد تو کتاب بوف کور به نظرم میاد

فکر کن شوهر من بیاد نی نی سایت! طلاقش میدم بخدا

شیخی به زن فاحشه گفتا مستی                             هر لحظه به دام دگری پابستی                               گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم                                    اما تو چنان که مینمایی هستی
اگه پست اول متن کامل بذارن میگن زیاد بود نخوندیم تیکه تیکه بگن میگن کو کوو کوووووو بچکووووون😒

اره یه جوری میگن زود باش بنویس دیگه 

خب تو از بیکاری اومدی اینجا 

بذار اون بنده خدا هم پربازدید بشه ثواب داره :/

:)

خیلیییی متاسفم برات استارتر..تازه واردم نیستمااااا بنابراین‌تاسفم برات بسیار عمیقه🤣🤣🤣

در ضمن اینجا بیشتری چاقن..چون تاپیک رژیم باشه و درد دل بخاطر چاقی اکثرا میان و بحث و گفتگو میکنن

2706